Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Rajtam lehet az AirPods Max a...

Rajtam lehet az AirPods Max a személyi igazolvány fotón?

Figyelt kérdés
Apple fan vagyok és szeretném ha a személyi igazolvány fotómon rajtam lenne az AirPods Max. Ez lehetséges? Megtehetik, hogy megtiltják, hogy rajtam legyen? Van erre vonatkozó szabály?

márc. 15. 17:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A füledbe dughatod, de arcodnak, fejednek tisztán látszódnia kell (azaz nem lehet napszemüveg, sapka stb.). Ettől még lehet lesz olyan ügyintéző aki azt mondja vedd ki - s ne vitatkozz velük, mert nem érdemes.
márc. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Rajtad lehet, de nem a füledben.
márc. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

"A füledbe dughatod"

Azt, hogy??? Nem férne az bele...

"de arcodnak, fejednek tisztán látszódnia kell (azaz nem lehet napszemüveg, sapka stb.)."

Tisztán látszódik, akkor rajtam lehet?

"Ettől még lehet lesz olyan ügyintéző aki azt mondja vedd ki"

Mit kell kivenni???

"Rajtad lehet, de nem a füledben."

Ez mit jelent???

márc. 15. 21:12
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Nyilvánvaló troll kérdés, mehet a humor-ba
márc. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem troll kérdés, tudni akarom!!!
márc. 15. 21:50
 6/15 anonim ***** válasza:

De troll kérdés.

Nem lehet rajtad!

márc. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem troll kérdés!!!

Honnan veszed, hogy nem lehet rajtam? Van erre szabály?

márc. 15. 22:04
 8/15 anonim válasza:
Az air podsot a füledben hordod… szerintem rajtad lehet viszont ha kérik vedd ki! (Vagy ha van olyan hosszú a hajad azzal takard el és akkor is rajtad van, de nem látszik)
márc. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"Az air podsot a füledben hordod…"

Bármint a fülemen? Ráteszem a füleimre, fejemre. De miért úgy írod, hogy fülemben? Kicsit furcsán hangzik...

"szerintem rajtad lehet viszont ha kérik vedd ki!"

De honnan vegyem ki? A tokjából? És miért kérnének meg arra, hogy vegyem elő és vegyem ki a tokból? Nekem ez nem életszerű... Én magam akarom kivenni a tokból és rátenni a fejemre, senki nem kér meg rá, inkább arra kérnek meg, hogy rakjam vissza a tokba, nem?

"(Vagy ha van olyan hosszú a hajad azzal takard el és akkor is rajtad van, de nem látszik)"

A hajammal lehet el tudnám takarni a kagylókat de az nem jó mert nekem pont az a lényeg, hogy azok látszódjanak a fotón! Na meg ugye a fejpánt ott felül a fejem tetején is látszódik, az nem baj? Egyébként ha rajtam van az AirPods Max akkor jobban látszik fotón az arcom, jobban kiemeli az arcomat mert a hajamat hátrébb teszi és úgy jobban látszik mintha elől lenne a hajam. Szóval még jobb is lenne úgy, remélem nem tiltják meg, hogy rajtam legyen.

márc. 16. 12:40
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet rajtad semmi, miért nem értedd meg troll?
márc. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!