Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet az interneten venni...

Lehet az interneten venni ilyen Sealand Hercegség "személyi igazolványt". Ha véletlenül olyan kedvem lenne, hogy az utcán magamnál tartom, s kiesik a zsebemből, akkor feljelenthetnek érte? Nem ezzel akarom igazolni magam sehol sem nyilvánvalóan.

Figyelt kérdés
Sealand egy mikronemzet.

febr. 3. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a zsebedből kiesik egy mikiegeres vagy hello kittys "személyi igazolvány" Disneylandbe azzal sem foglalkozik senki.

Sőt, ha kivágod az asztalra mert azt hiszed ezzel tudsz menőzni azt se fogja lesz..rni se senki. Játék igazolvánnyal nyugodtan mászkálhatsz a zsebedben.

febr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyomtass egyet a saját nevedre és lamináltasd le. Ugyanannyit ér, mint az “igazi”. Konkrétan semmit.
febr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a Sealand Hercegség is csak annyira komoly dolog, mint ha én most kimennék az udvarra és államot alapítanék.:D Tehát nyilvánvalóan semmi következménye nem lenne. De nem is értem a félelmedet, amíg nem hamis okirattal igazolod magadat, az ég világon senkit nem érdekel hogy milyen más "személyid" van
febr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gödön?
febr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem is van, eszem ágában sem viszem sehova!
febr. 5. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!