Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen következményei vannak...

Milyen következményei vannak annak ha megfogom magamat és mostmár megverem azért mert nem tudom máshogy rendezni?

Figyelt kérdés

Nos van egy illető aki már hetek óta szekál, fenyeget, ütöget amikor meglát valahol. A történet előzménye az, hogy van egy társaság akik 25 éves kor környékén vannak ők származásra magyarok, de csak arra. És koruk ellenére is szekálnak, provokálnak másokat leginkább verbálisan engem évek óta. És legutóbb a legnagyobb szájút lecsaptam mert más normálisabb módszerek nem váltak be utána jött volna több rám, oké ha ők tisztességtelenek akkor én is mert megmogyoróztam az egyiket amitől az összes megtántorodott szinte de szájaltak tovább, akkor én is ott akartam őket hagyni. De utána full erőteljes agresszióból nekem esett egy akivel adtunk egy párat a végén ő is kapott de a polgárőrök észrevették és leállították még mielőtt lerendezhettem volna kár, hogy nem a rendőrök voltak. Mert a tag a helyszínen elkezdett fenyegetőzni, hogy azért mert jól orrba vertem, meg középsőn ezért ki fog csináltatni.

Gyorsba kitérek arra, hogy ez az illető a többivel ellentétben cigány származású. Ugyanannyi idős kb mint a többi. És senki ne értsen félre nem vagyok rasszista. Mert van sok roma akiket szeretek és sajnálok, hogy az ilyenek miatt vannak megbélyegezve. Tehát van köztük is rendes. Ellen példának a többi tag az Magyar és mégis olyanok mint az a beilleszkedni nem tudó cigányok. Tehát nem származás, hanem ember függő a dolog.


Na utána megint nekem jöttek, bementem többször is a rendőrségre. Kimentek hozzájuk annál az egy ember kivételével sikerült a rendőröknek elérni azt, hogy ne nagyon szekáljanak. De nem teljesen náluk se. Néha szeret beszólni 1-2 még valamit. Ellenben az az egy ember már rám uszította azt a 30+ éves szintén fajtás csávót akivel legtöbbször kijárni, ritkán viszont bandába is sajnos. Ő még kegyetlenebb. Megint rendőrségre mentem bevitték ugyan őket de másnap ki is engedték, ugyanúgy csinálják tovább. És a rendőrök azt mondták ennél többet most nem tehetnek. Pedig monoklival mentem be és látlelet is lett véve, hogy kik csinálták.


Utána amikor egyszer elmentem haverokkal kocsmázni akkor kötekedtek akik megvédtek szóba de amikor megindulnak ezek feléjük egyből meghunyászkodnak pedig 5-en voltunk akkor 3 ellen. Ez mind1 akkor még én megpróbáltam bocsánatot kérni az illetőtől, hogy orrba vertem azért mert nekem jött azért mert a “haverját” “védte” . És én megmertem magamat védeni. És tudatára adtam ezt normálisan. És megmondtam neki, hogy ne akarjon bosszút állni mert nincs miért. De az megint csak egy nyakszorítással jutalmazott, illetve azzal a válasszal, hogy nem érdekli akkor is végem lesz. Utána elkezdte szidni a Magyarokat és megkérdeztem tőle, hogyha utál minket akkor minek állt le verekedni miattuk. Válasz mert ők nem csicska magyarok, nem úgy mint te. Ezt sem értem akkor és még rengeteg kérdőjel van a fejembe pl egy 30-as ember miért bánt egy 20-21 éves srácot, és még lenne millió dolog amit nem tudok hova tenni..


Na igen és ez sem vált be azóta is volt balhé, rendőrségen is voltam de nem lett belőle semmi sajnos. És mostmár mocskosul elegem lett ,szerencsére a gyereket szoktam egyedül is látni. Ha nem véd meg senki akkor elhatároztam, hogy oda megyek egy kis utcába a közelébe, lehet alapból nekem jön de biztos szólni fog valamit. Egyedül van akkor verekedni lehet nem mer. Azt ha egyedül lesz akkor megfogom magamat azt úgy jól megverem mostmár, persze nem annyira, hogy kórházra nagy esély legyen, mert annyit nekem sem ér a dolog, hogy ilyen retkek miatt sittre kerüljek. De ígyis-úgyis megemlegeti akkor legalább szépen. De a végén úgy tervezem csinálni, hogy például megszorítom a nyakát és megmondom neki, hogy mégegyszer elő ne forduljon, hogy akár csak ironikus hangnemben is szólni mernek valamit, aztán ott hagyom. Vagy veszek egy paprika sprayt valahonnan és szépen a szemébe fújom. De szüleim ezt túlságosan felügyelik. Mindezt azért teszem, hogy azt gondolja, hogy egy Magyar is tud veszélyes lenni ha olyan a helyzet. Akkor hátha kicsit megijednek ha így lépek fel. És az idősebbikkel még jobban megakarom csinálni bár az tuti, hogy kést is tart magánál.

Csak éppen, hogy erre szeretnék rákérdezni, hogy nem tudom mi lenne ennek a következménye egyrészt jogi, rendőrségi úton. De ha ők megverhettek úgy, hogy szó nélkül hagyják a rendőrök, akkor azt is ha épp emiatt védem meg magam.

Inkább attól tartok, hogyha megverem akkor nem lesz bennük annyi tartás, hogy utána meg ne egy egész bandát akarjanak a nyakamba akasztani. De ha a rendőrség nem lép fel keményen, akkor mégis mit tegyek? Ezekhez apám se mer sajnos oda menni.

21/F



márc. 16. 14:22
 1/7 DK-s ***** válasza:
100%

Ez qrva xar szitu.


Ismerve a fajtájukat, két járható utat látok, ha cselekedni akarsz.


Az egyik, hogy a továbbiakban mindent megteszel hogy elkerüld őket. Ha kell, elfutsz.


A másikat nem szívesen vázolom neked.


Ezt a "különválasztós-beterrorizálós" megoldást nem ajánlom. Amikor legközelebb összefuttok úgy, hogy többedmagával van, szét fogják baxni a fejed. Akkor legyen majd nagy pofád! És minél jobban megaláztad korábban, annál nagyobb p'csázást fogsz kapni! Meg merem kockáztatni hogy annak is örülhetsz majd, ha élve megúszod!


Az agresszív szembefordulásnak csak úgy lenne értelme, ha tényleg komoly veszélyt jelentenél rájuk nézve. Tehát például ha bekóstolnak, szó nélkül előveszed a viperát, és használod is. Vagy egy kisméretű baseball ütőt. Vagy egy kést, amit minimum vágásra is használsz, mutatva hogy nem xarozol. De te ne vigyél kést, mert sejtésem szerint nem tudsz késsel bánni. És akkor, ha közülük tud valaki, egy pillanat alatt elveszi tőled.


A kés kétélű fegyver.


Tehát segédeszközzel, mérlegelés nélkül kell támadnod. Ők is azt teszik veled szemben, ha mérlegeled a következményeket, gyengébb vagy, te veszítesz.


Döntsd el. Én nem mondom egyikre sem, hogy ezt, vagy azt válaszd. De félmunkát ne akarj végezni. Ne keress logikát ott, ahol nincs.

márc. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Képlet egyszerű a bajt nem kell keresni az meg talál magától is.Ugyan úgy éled az életed mint eddig ha beüt a crakk akkor nem hagyod magad és ennyi többet nem tehetsz.Csak ne te kezd és ennyi.
márc. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Írj Toroczkay Lászlónak, hogy többszöri rendőrségi feljelentés után sem tudod leállítani a cigány-terrort.


(Gondolom arra várnak, hogy te csinálj hülyeséget=sitt. Vagy arra, hogy kés álljon beléd)


Majd kimegy a fekete gárda járőrözni, és összeszarják-húgyozzák magukat.


Irhatnám, hogy Házon kívül, de mivel magyar vagy, nem cigány, nem foglalkoznának az üggyel.

márc. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 DK-s ***** válasza:
100%

Ha tényleg igaz amit leírtál, akkor van egy alternatív megoldás.


Előre bocsájtom, hogy én egy cigók közt felnőtt, "sittes-g'ci" vagyok, aki segíteni szándékozik neked!


A csapatukban van egy "alfa-hím", ő az aki a nyakadat szorongatta. Őt tisztelik és követik a többiek. Őt kell kihúzni az egyenletből.


Keresd a balhét, veresd meg magad, majd hívd ki a zsarukat.


Ezután hazudd azt, hogy volt nálad x forint is, amit elvett tőled az "alfa-hím". Tehát mindenben mondj igazat, csak ezt a pici többletet tedd hozzá.


Nem garázdaság, nem testi sértés lesz a vád, hanem RABLÁS!


Kb 8-10 évig nem kell látnod a pofáját.

márc. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen én is azt gondolom, hogyha csak úgy oda megyek és megverem akkor bizony tényleg agyba-főbe vernek. Mert azt nem képes elismerni, hogy miért kapta azt a két ütést, azért mert más magyaroknak segített megverni engem. Megvédtem magam és nem lett akkor helyben hagyva én is kaptam tőle. És a verekedést félbe szakították és utána is kaptam mèg tőle. Nem lesz mostmár elég ennyi neki? Viperát, kést, ilyeneket valóban nem merek használni mert az fegyvernek minősül és akkor a rendőrök megint csak engem basznának meg Shaolinra jártam 2 évig. És most éppen, hogy escrimán gondolkodok, hogy elmenjek. De a paprika/gázsprayt gondolkodás nélkül az arcukba fújom. Bár a paprika sem legális de azt csak nem úgy kezelik a rendőrök mintha viperával verem őket nyomorékká. Veressem meg magamat megint és hazudjam azt, hogy ki is raboltak? Mennyi esélye van annak szerinted, hogy valóban el is hiszik ezt a rendőrök és le is sittelik főleg annyi időre?

Toroczkaira és a betyár seregre én is gondoltam már remélem tényleg foglalkoznak majd annyira az ügyel mint ahogyan mutatják ezt a neten. Ha kijönnek akkor meg legalább lesz egy Tiszanánás videójuk is.

Amúgy az idegesít a legjobban, hogy ez az egész cirkusz lényegében egy örökgyerek, elcigányosodott, magyar bandából indult ki ezt is befogom bizonyítani valahogy a rendőrségnek.

Csak most komolyan ezek az elvileg rasszista cigók csak a normális magyarokkal rasszisták. Akik át veszik a viselkedés formájukat azokra már szinte úgy tekintenek mint a saját fajtársukra ezért is segített nekik megverni engem?

márc. 16. 15:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Tiszanána? Nem ott öltek meg tavaly valami 18 éves gyereket?

Jó hely az, úgy tűnik...

márc. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Költözz el, kérdező!


Neked legyen több eszed!


Mondjuk ekkora IQ harcos bandának nem is nagyon kell okot adni arra, hogy valakibe - történetesen beléd - belekössenek.

Nekik már csak ettől áll fel....


Talán még megoldás lehetne, ha egyenként kapnád el őket és vernéd ki a sz@rt is belőlük.


Csak, hogy tudd, a 8 napon belül gyógyuló sérülés, mindössze könnyű testi sértés, ami egy magánvádas büntetőeljárás, és nem is a rendőrségre tartozik. Így ne csodálkozz, hogy nem tehetnek semmit.

márc. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!