Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » C típusú átvert 40 ezert...

C típusú átvert 40 ezert Ft-tal. Feljelentés segít?

Figyelt kérdés

3 hónapja nem adja ide. Eddig vártam, mert reménykedtem benne, hogy többre megyek, mint a feljelentéssel.

Azt mondja, hogy nem tudja ideadni a pénzt, mert nincs munkája. (3 gyereket "tart el")

Mik a kilátások, mit kellene tennem szerintetek, hogy visszakapjam a pénzt?



márc. 20. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalos úton semmit sem tehetsz, aminek eredménye is lenne. Hangsúly az "eredményen".

Többre mész azzal, ha tanulópénznek fogod fel, de ha ennyit sem engedhetsz meg magadnak, akkor saját büntetőjogi kockázatoddal élve a saját kezedbe is vehetet a dolgokat.

márc. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Buktad, máskor jobban vigyázz, és örülj, hogy "csak" 40 ezred bánta. lehet még örülnöd is kéne, mert ez a lecke a későbbiekben megvédhet egy több százezres, vagy milliós lehúzástól.
márc. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Fsms ***** válasza:
40.000-ért elítélni nem fogják, behajtani nem tudod legálisan, ahogy írják tanulópénz volt.
márc. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
feljelented ő pedig azt mondja majd hogy 10eft kért de te 40eft akarsz vissza , őt nem piszkálják majd de téged feljelentenek uzsorázásért
márc. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért adtál egyáltalán kölcsön c osztályú embernek?

Én még fehérnek se adnék, csak szűk rokonságon belül (szüleim, testvéremék).

márc. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tanuld meg, alapszabály: cigányoktól nem veszünk semmit, és nem adunk el nekik semmit!
márc. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen barmot :D
márc. 22. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!