Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ki jogosult belépni bérelt...

Ki jogosult belépni bérelt lakásba és milyen indokkal?

Figyelt kérdés
Tegnap kiraktam egy felhívást az üzenőfalra. Ma kaptam rá választ a falon, és az én írásom a lakásomba lett rakva a számítógépasztalomra. A főbérlő nem volt itt, csak a közös képviselő lehetett. Nem írtam semmi fenyegetőt vagy ilyesmit, és normális választ is kaptam rá. És nem értem, hogy miért jött be a lakásomba.

ápr. 15. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én felhívnám a tulajt, hogy valaki járt a lakásban, és gondolja át, hogy kinek van kulcsa hozzá, mert nem szeretnél ebből konfliktust a jövőben, hogy valami történik, aztán megy majd az egymásra mutogatás.
ápr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ma úgyis jön ki.
ápr. 15. 10:52
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Az elsőhöz hasonlóan tennék, de megmondanám a főbérlőnek, vagy tulajnak, hogy a jog szerint más a te bérleményedbe csak a te engedélyeddel léphet be, mert ha nem, az magánlaksértés és feljelentést teszel, ha megismétlődik.

Komolyan így van.

ápr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Aki lepontozott téged, az kifejthetné, hogy miért.
ápr. 15. 11:40
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezért konkrétan rendőrségi feljelentést tehetsz. Én tennék is.
ápr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is tennék. Ha egyszer megtörtént, biztosra mennék, hogy mégegyszer ne történjen.
ápr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

"Ezért konkrétan rendőrségi feljelentést tehetsz. Én tennék is."

Még az is lehet, hogy volt valami érték azon az asztalon.

ápr. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!