Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Állatkínzásnak minősül ha a...

Állatkínzásnak minősül ha a kutyám az udvaron szèttèpi a rókát?

Figyelt kérdés

Erdő mellett lakunk, bemásznak az udvarra. Másfèl hete egy járókelő levideózta, ès mondta, hogy ezèrt feljelent. Ma kaptam az idèzèst.

Mire számíthatok?


ápr. 17. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Védte a kertet és a gazdája tulajdonát. De hogyan tudta valaki levideózni? Hát nem éjszaka járnak a rókák a kertekbe?
ápr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Itt valami sántít.


Vagy lehet, veszett volt a róka

ápr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Többször bejöttek nappal, nap mint nap látom. Vannak tyúkok is, gondolom azok miatt.
ápr. 17. 13:05
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kontextus? Ha megfogtad a rókát és úgy küldted rá a kutyádat, akkor az nem ugyanaz, mintha a kutya magától elkapta volna az udvarba bejutó rókát.
ápr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Dehogy állatkínzás. Minden feljelentést ki kell vizsgálniuk de nem lesz semmi.
ápr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
Nem. Főleg ha nem tehetsz róla. A kutya megbánást mutat és kap két hét felfüggesztett luxus kenelt.
ápr. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Bementem az előadóhoz akitől kaptam az idézést.

Mondta, hogy meg lesz szüntetve az eljárás. Meghallgat ott elmondom, hogy mit nem láttam és ennyi.

Kérdeztem, hogy ha még 10x feljelentenek akkor 10x behívnak?

- Igen, de akkor beperelhetem a nőt aki ezt videózza. (mindenért is lehet pereskedni).


Amúgy magánterületre jött be a nő, a kerítés előtt bő 80 méter még az enyém, és ki is van táblázva egyértelműen.

Faramuci a helyzet, mert előttem megy el egy "földesút", ami nincs felrajzolva csak szokásjogként kialakult az ottani közlekedés. Le is szalagoztam, be van fejezve az arra járkálás. Ha odajön megint, 112 aztán ezt eljátsszuk annyiszor, h kapjon egy helyszínit.

ápr. 17. 19:41
 8/10 anonim ***** válasza:
35%

Helyesen teszed, kérdező!

Örülök, hogy jól végződött a dolog!

ápr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19%
Remélhetőleg majd feltölti egy állatvédelmi csoportba és tesznek még ellened jogi lépéseket tapasztaltabb személyek.
ápr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Így van, nagyon jól teszik.
ápr. 17. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!