Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Néztem egy előadást, ahol...

Néztem egy előadást, ahol arról volt szó, hogy bármikor, bárkiről készülhet meztelen kép (WC-ben, öltözőben), amivel lehet zsarolni. Nem a meztelenség tabut kéne újra gondolni?

Figyelt kérdés
A "lesifotózást" a gyakorlatban nem lehet korlátozni, mert névtelenül, tömegesen csinálják. A társadalmi megegyezést is nehéz befolyásolni, bár a nagypapám mesélte, hogy a háború előtt a fiatalok (nem házasok) meztelenül jártak a Dunára fürödni. A háború után ilyen már nem fordulhatott elő. Ennek alapján viszonylag gyorsan is tud változni a közmegegyezés.
ápr. 23. 15:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazan hallottam meg arrol, hogy tomegesen zsarolnanak valakit meztelen lesifotokkal.


Sajnos ennel sokkal durvabb dolgokat csinalnak a neten, amikor webcamen becsabitanak fital gyerekeket, hogy vegezenek onkielegitest a kamera elott - na, azzal sajnos mar tudjak a gyerekeket zsarolni.


Amirol te irsz az nem letezik tomegesen es az embereket nem is lehet sima meztelen keppel zsarolni

ápr. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

5-ös!


"Ma már bárkiről tudsz meztelen fotót videót készíteni pár kattintással az ingyenes AI-s képkészítőkkel."


Ezt úgy érted,hogy titokban az illető tudta és beleegyezése nélkül tudsz, mondjuk a szomszéd kiscsajról?


Vagy rosszul értettem?


Mert ha arra gondolsz,hogy átszerkesztik egy meztelen képre, videóra XY célszemély fejét akkor az úgy tűnik mintha ő lenne de mégsem az!

ápr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
46%
#12: Vannak olyan AI-k, amiknek beadsz egy képet, megmondod, hogy mit akarsz vele és megcsinálja. A múltkor Orbán Viktorról és Ursula von der leyen-ről készítettem ilyen képet valahova polénból. Meg nem lehetett volna mondani, hogy nem igazi, bár a férje lehet hogy kiszúrta volna a különbséget, mert ursulának túl jó csaj lett a teste. Namármost így bárkiről csinálhatsz meztelen képet, amivel zsarolhatod, hiszen elég egy facebookos profilkép meg pár kattintás hozzá.
ápr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
56%
13 Te se alacsony szinten űzöd a "marhaságokat" ahogy mondani szokás!
ápr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
79%

#10

Igen, pont ezt írtam én is, hogy a mindenki beleegyezésével történő meztelen szaunázás nem egyenlő a kukkolással.

ápr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Most nem azért de élőben nézni a csajotokat nem jobb mint messziről bámulni?


Ez olyan kb. mint amikor egy divatliba típusú csaj (mindenki látott már ilyent szerinem) órákig nézi a kirakatban (mostmár neten) a kimézett rucikat, cipőket stb. de ő pénz nuku.

Mint koldus a pékséget,hentest stb.és kívülről nyalogatja az üveget.

Hát, nemtom, ez se lehet túl jó, gondolom?

ápr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
52%

10


Abszolút nem vagyok félreértésben, te akarod megmagyarázni a beteg fétisedet.


"Én csak azt szeretném, hogy más ne csináljon ügyet abból, ha valakit meglát."


Senki nem csinál belőle ügyet, ezt kellene felfognod, hogy attól mert téged izgat hogy másokat nézegetsz vagy ők nézegetnek téged meztelenül, a többi ember rohadtul nem kiváncsi rád meztelenül. A feleséged esetleg.


"De önellentmondásban is vagy, mert azt írod, hogy a saját testemmel azt csinálok amit akarok, utána meg olyan dolgokat írsz, hogy mit ne tegyek."


Teljesen érthetően fogalmaztam az előző válaszomban, leírom újra: a saját testeddel azt csinálsz amit akarsz, ha neked ez a vágyad, hogy téged más nézegessen meztelenül, biztos vagyok benne, hogy találsz a neten erre megfelelő helyet ahol mutogathatod magad. De sem az utcán, sem a Balatonon, sem az erdő közepén ne mászkerálj meztelenül, mert a kutyát nem érdekli a meztelen tested.


Erre vannak megfelelő helyek, pl. a nudista strand, ott lehet ezt a fajta vágyat kielégíteni. Oda azok mennek, akik vagy ilyet akarnak látni, vagy így akarják láttatni magukat. Heteroszexuálisként nem megyek el a Pridera, mert nem vagyok homoszexuális és mert nem érdekelnek a homoszexuálisok. Semmi problémám nincs velük, de nem érdekel. Menjen az a Pride-ra, akit ez érdekel.


Amiről te irkálsz, annak semmi köze a testszégyenhez vagy a prűdséghez. Egyszerűen nem körülötted forog a világ, és a te beteges vágyaid azok a te beteges vágyaid. Nem másé, hanem a tiéd.


Ha egy lábfetisiszta azt írja hogy járjon mindenki mezítláb, mert ne szégyellje már senki a lábát, meg tudom érteni hogy neki ez a vágya. De a nők 90%-a a falra mászik a lábfétises emberektől, és nem azért húz papucsot hogy megmutassa, hogy ő nem szégyelli a lábát, hanem mert neki úgy kényelmes. De a mezítlábasság meg a meztelenség még csak nem is 1 kategória.

ápr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

#17: Márpedig félreértésben vagy. Honnann veszed például azt a hülyeséget, hogy engem izgat az, hogy másokat nézegetek, vagy engem néznek? Soha nem írtam ilyet, ezt csak te projektálod. Olyan dolgokat találsz ki, amiket nem is írt senki.

Beteges dolgaid pedig neked vannak, de azt hiszem hogy nagyon komoly.

Túl prűd vagy ezért betegesnek találsz mindenkit, aki normálisan akar élni és nem a bigott, szűk élvezetektől teljesen megfosztott szabad életét. Gondolom a bútorboltokat is bezáratnád, mert ágyakat is árulnak, amiken lehet szexelni is.

De valószínűleg túlságosan átmosta az agyad a fideszpropaganda, ezért megbocsátható.

ápr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

18


Érdekes írás.


Az első felében arról magyarázol, hogy nem érted honnan veszem azt a hülyeséget, hogy ez az egész izgat téged, majd 3 mondattal később arról magyarázol, hogy én betegesnek találok mindenkit, aki nem az élvezetektől mentes éltetet választja.


Alig ellentmondás.


Pontosan ezért írtam, neked ez élvezet, csak azzal a degenerált fétises agyaddal azt kellene megértened, hogy attól mert te erre gerjedsz, mást hidegen hagy a meztelen tested.


Attól mert az emberek többsége leszarja a meztelen tested, még nem lesz senki sem prűd :D

ápr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
#19: Arra nem gondoltál esetleg, hogy a szabad élet élvezete nem csak abból áll, hogy valaki mutogatja magát, vagy valamilyen hülye fétisnek hódol?
ápr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!