Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet tenni ha kárt tesz...

Mit lehet tenni ha kárt tesz a házban?

Figyelt kérdés
Adott egy ingatlan. Most meg az exem is tulajdonos és én is. Nemsokára az enyém lesz, mert árverésen megvettem. Mivel nem lesz tulajdona ki kell költöznie. Ez eddig tiszta sor, de azzal fenyegetőzik mindenkinek hogy felgyújtja a házat ha ki kell költöznie. Mit lehet ilyen esetben tenni? Az nem opció hogy majd leultetik érte, mert attól még nekem és a gyerekemnek nem lesz haza. Köszönöm a segítséget.

máj. 13. 07:33
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Mást pedig nem nagyon tudsz tenni, persze biztosítás megkötésén túl.
máj. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Nincs teendő.
máj. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Rögzíted a hangfelvételt evvel kapcsolatban, és amennyiben a fenyegetés más ember életét is követelné, ami a legsúlyosabb eset, feljelentheted.

Szépen megy a sittre, addig meg kipakolhatod a vackait, és öröm a vége.

máj. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Remélem, van biztosításod.
máj. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. Biztosítást kötsz

2. feljelented a kedves pasit, főleg ha van egy halom tanúd, meg minden,

3. már most megelőző távolságtartásit kérsz.

4. Ha az exedtől vannak a gyerekek, akkor kezdeményezed a kizárólagos felügyeleti jogot.

máj. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!