Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezek a híres-nevezetes magyar...

Ezek a híres-nevezetes magyar törvények? Aki feljelenti a pedofilt, attól elveszik a gépét?!

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 3. 14:43
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

16:37

Én még nem hallottam olyan magyar általános iskolásról, aki öt évvel idősebb volna az osztálytársaitól. Én annyi idősen már érettségizni készültem, a nevén nem nevezett személy pedig legjobb esetben a 6.-at taposta.


Amikor általános iskolás voltan nekem is volt 3 ével idősebb cigány osztálytársam.

2010. nov. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
A két osztálytárs 17 évesen még csak hatodikos volt, annyit tudok, hogy fiúk és nálunk ugye a 12 éves már nem gyerek, azt már el kell adni. Megtekintették az "árut", hátha már el lehet "adni". A buta liba pedig beugrott nekik.
2010. nov. 3. 16:56
 13/31 A kérdező kommentje:
Egyébként 18 éves korig tankötelezettség van, így járnak együtt pl. 14 évesekkel a 16-18 évesek.
2010. nov. 3. 17:00
 14/31 anonim ***** válasza:

"..nálunk ugye a 12 éves már nem gyerek, azt már el kell adni."


Már meg ne haragudj kedves kérdező, de ez a mondatod most elárult Téged, remélem ezek után nem kapsz senkitől se hasznos választ, mert igencsak kimutattad a nézeteidet.

Az meg, ahogy egy 11 éves kislányról beszélsz, hogy a buta kis liba, hát ezzel is kiállítod a bizit magadról.

2010. nov. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

17:03

mert?

kifejtenéd ezt ?

2010. nov. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
9%
Ha tudta a feljelentő, hogy egy oldal pedofil tartalmú, akkor megnézte, és így pedofil tartalmat tárolt a számítógépén. Az meg büntetendő, nem?
2010. nov. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

"Ha tudta a feljelentő, hogy egy oldal pedofil tartalmú, akkor megnézte, és így pedofil tartalmat tárolt a számítógépén. Az meg büntetendő, nem?"


Nem.

2010. nov. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
17:17-es, Te a kérdező vagy, vagy valamelyik hozzászóló?!
2010. nov. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
67%

"Már meg ne haragudj kedves kérdező, de ez a mondatod most elárult Téged, remélem ezek után nem kapsz senkitől se hasznos választ, mert igencsak kimutattad a nézeteidet."


Te már az előző válaszodban kimutattad a fogad fehérjét. Ismerjük a nézeteidet, tudjuk mit válaszolnál. Köszönjük. Viszlát.


"Az meg, ahogy egy 11 éves kislányról beszélsz, hogy a buta kis liba, hát ezzel is kiállítod a bizit magadról."


Mert talán felvilágosult érett nő, aki képes megalapozott döntésekre szexualitást illetően? Nem vagy véletlenül tagja a holland pedofil pártnak?


Te is csak egy szélsőliberális vagy, aki utolsó vérig kiáll valami mellett, ami mellett nem kéne.

2010. nov. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj, de Te sem vagy túl korrekt ember, mert, ha Te vagy a kérdező, nem értem, hogy miért nem dőlt betűsen jelenik meg a kommented.
2010. nov. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!