Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezek a híres-nevezetes magyar...

Ezek a híres-nevezetes magyar törvények? Aki feljelenti a pedofilt, attól elveszik a gépét?!

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 3. 14:43
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Jah, és intelligens ember mindig a kérdésre válaszol...
2010. nov. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Elsősorban arról van szó: 1. a gyerek (ha kisfiú, ha kislány) még családon belül sem lehet soha szexuális tárgy! Még a netes oldalakon keresztül, fényképeken, videókamerán keresztül sem! Régebben a nagy nyugati disznók pl. Thaiföldön vettek éretlen gyerekeket és gyalázták meg (fertőzték meg ráadásul AIDS-szel) őket. Ez a "kapu" bezárult, perverzek felfedezték a netet. 2. Miért nem lehet letiltani az "amerikai szerverre mentett" Pedomaci féle mocskos weboldalakat?! Ott is büntetik ezt! 3. Mindenki félti a maga gyerekét, féltse okosan és tiltsa le a hasonló tartalmak nézegetését. Van rá lehetőség. 4. A 12-13-14 éves még bőven gyerek, még ha azt is hiszi magáról, hogy ő már felnőtt.
2010. nov. 3. 22:20
 23/31 A kérdező kommentje:
A legfontosabb: miféle törvények vannak ebben az országban?!
2010. nov. 3. 22:22
 24/31 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem adtad meg a privátodat, tudnék mit hozzáfűzni a kommentedhez, de amit leírnék az annyira nem publikus, hogy inkább hagyjuk.
2010. nov. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Nem mertem leírni én sem, mert kimoderálnák.
2010. nov. 4. 12:38
 26/31 anonim ***** válasza:

pedig leírhatnád nyugodtan!

max kiakasztod a népet :)


amúgy kedves kérdező, azért bonts ketté dolgokat ezzel kapcsolatban! az egy dolog h téged mi háborít fel, és az is egy másik dolog, hogy jogilag mi számít "pedofilnak", na csak mert ilyen szóhasználat eleve nem is létezik a Btk-ban!


Nálunk jelenleg egy rendkívül idióta szabályozás van, mert sexelni sexelhetsz 14 évessel, de pl erotikus képed nem lehet a párodról, csak akkor, ha elmúlt 18 éves. úgyhogy ez a nagy ellentmondás már önmagában rengeteg felesleges és értelmetlen munkát ad az igazságszolgáltatásnak, bűnüldözésnek, és ugyan volt szó a jogszab. módosításáról, hiszen egyszerűen paradox ez az egész így, de mégis elmaradt.


Szóval ha meglátsz 16 körülinek vélt "gyerekeket", azért ne kezdj el mindjárt kiabálni, mert egyrészt ha nem lehet őket név szerint azonosítani, azaz nem lehet a korukat napra pontosan megállapítani, akkor úgyis mindegy, hiszen a képek manipulálhatók, azok ilyen formában nem lehetnek bizonyítékok legtöbb esetben, másrészt mint látod, te jársz rosszul.


Na abba meg bele se menjünk, hogy ki a gyerek és ki a nem gyerek, véleményem szerint ez nem jogi kérdés, hanem biológiai és pszichológiai, de hát nekünk sikerült rendkívül idióta módon alkotnunk erre is egy gyönyörű §-t. Csak most meg pont a rendőrök, ügyészek panaszkodnak a legjobban a sok pluszmunka miatt és amiatt, hogy ez betarthatatlan a gyakorlatban.


És hogy akarsz egy amerikai serverű céget te itthon feljelenteni? Engem még ez is érdekelne. Azaz gondolkodj el, csinálsz magadnak egy vagon problémát, mehetsz 800-szor tanúskodni stb, értelme viszont nulla az egész eljárásnak. Ja és még meg is leszel gyanúsítva a kalóz-softwarek miatt (minimum).


Folyamodvány: saját magadat sodrod bajba mindenképpen, ellenben hogy mi haszna van a háborgásodnak, azt nem igen látom.

2010. nov. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
PEDIG ÍRJÁTOK CSAK LE, ÁLLÍTÓLAG EZ EGY SZABAD FÓRUM !
2010. nov. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

"Te is csak egy szélsőliberális vagy, aki utolsó vérig kiáll valami mellett, ami mellett nem kéne."


-------szeretem az ilyen bejegyzéseket.

és ennek helyességét, kedves válaszoló, te döntöd el ?

2010. nov. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

11:08-as vagyok, nem nem merem leírni, hanem tudom előre, hogy 1.még a tisztán látók körében is antiszemitán fog hangzani amit írok és gondolok 2.hiába szabad fórum, általában törlik az ilyesmit 3.elkerülném a legszívesebben az utólagos anyázásokat, mivel az én mércém nagyban eltér másokétól.

Azt a "szélsőliberális" marhaságot meg engem gyalázva írta valaki, aki érdekes mód, azóta is felszívódott, nem vállalva a további szereplést.Tök mindegy.

Aki akar, ott a privim, írjon, mert nekem most amúgy is sietnem kell.

2010. nov. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

12:45


Akkor hogy nevezzük azt, aki pedofilokat véd?

2010. nov. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!