Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezek a híres-nevezetes magyar...

Ezek a híres-nevezetes magyar törvények? Aki feljelenti a pedofilt, attól elveszik a gépét?!

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 3. 14:43
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Nem a pedofil oldalt tiltják le, nem a tetteseket keresik meg, hanem azt, aki jó szándékúan meg akarja védeni a gyerekeket.
2010. nov. 3. 14:45
 2/31 anonim ***** válasza:
71%

figyelj!

mondok egy jó tanácsot!

szokj le erről a jó magyar feljelentgetősdiről, aztán nem lesz semmi gubanc ...

2010. nov. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
63%

Egyáltalán nem a "jó magyar feljelentgetősdiről" van szó, hanem arról, hogy ismét megbukott a szó szerinti igazságszolgáltatás, mert szemet hunyni, illetőleg hunyatni egy bűncselekmény felett, ugyanolyan bűn, mintha Te követnéd el.( Cinkosok között vétkes...erre is igaz)

Az emberekből olyan közönyt fog idővel kiváltani ez a fajta degenerált cionoista ( + talmudista)felfogás, amit a közéletbe is behoznak és még törvényileg is beszabályoznak, hogy lassan arra se kapja fel senki a fejét, ha az utcán erőszakolnak meg valakit, vagy tapogatnak nyílvánosan kisgyereket.

Ez aztán a demokrácia...Újabb csúfos bukása.

2010. nov. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
87%
ezzel annyit ért el a jó magyar rendőrség hogy tőlem akár tömeggyilkosságot is szervezhetnek a szemem előtt online, nem szólok nekik, különben megy a raktárukba a gépem, és talán egyszer visszakapnám ha már nem kell nekik, ha nem loptam volna már eleve az xp-t is. :)
2010. nov. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Nekem még kicsi a lányom, de van olyan család a rokonságban, ahol a 12 éves lány a videókamera előtt pörgött pucéran, amikor hazament az apja. Hatalmas pofon, kamera, gép elkobozva. Mint kiderült, az iskolában "be kellett volna bizonyitani az osztálytársainak, hogy mennyire felnőtt"! Az összes baromságba egymást rántják bele. Az iskola megtette a feljelentést két 17 éves(!) osztálytárs ellen. Idén már nem is járnak oda iskolába.
2010. nov. 3. 15:27
 6/31 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem a hatalmas pofon helyett egy alapos elbeszélgetés kellett volna és én egy pszichológussal is megnézetném a kislányt, mert ez nem normális viselkedés, ez nem egyszerűen iskolai "baromság", hanem betegesség, aminek az okát kéne kideríteni.
2010. nov. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

"Az iskola megtette a feljelentést két 17 éves(!) osztálytárs ellen."


Hmm. Biztosan van véleményed az egyik kérdésemről:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__127..

2010. nov. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
64%

Utolsónak:

Ne haragudj, de becsülöm a logikádat, ami miatt valszeg belinkelted ezt a másik kérdést, ezzel megmutattad, hogy te roma elkövetőkre tippelsz.Naccerű!

2010. nov. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
sztem túllihegjük itt a kérdést, de való igaz, én is azon az állásponton vagyok h tőlem ugyan történhet bármi, én maradok nyugotn, mert párszor már megjártam h tanú lettem ... aztán még nagy szerencsémre nem húzták rám a gyanúsítotti szerepet is mindjárt .. na ezen már inkább el kéne gondolkodni itt a nagy magyar bűnüldözéssel kapcsolatban
2010. nov. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Tanulság: Rendőrrel sose állj szóba.
2010. nov. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!