Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Melyik törvény írja elő azt,...

Melyik törvény írja elő azt, hogy fontos a vallási hovatartozásom, amikor én a TV2 egyik műsorába jelentkeztem riporternek?

Figyelt kérdés

Szóban megkérdezték tőlem, hogy zsidó vagyok-e illetve azt, hogy anyai vagy apai ágon vannak-e zsidó rokonaim. Erre a kérdésre nemmel válaszoltam és az elbeszélgetés megállt, kiküldtek és azóta meg sem kerestek. Az elbeszélgetésen az egyik személy Balogh Péter volt a másik pedig Vízvárdy Bence. A Teleschola intézi az ügyeit és én is tőlük jutottam be.


Miért fontos nekik hogy zsidó vagyok-e vagy nem?

Ilyen kérdésre nem is készültem, de szerintem senki sem gondol arra, hogy nem szakmai kérdést is feltehetnek. Számomra nagyon furcsa, hogy ez így megy! Csak ismeretségi alapon lehet bejutni? Faji alapon?


Mi ez ha nem vallási, faji diszkirmináció???


2010. nov. 15. 13:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Már ne haragudj, de ezt nem hiszem el. Nem bírom a TV2-t, de ez nagyon meredeken hangzik. Én legközelebb vinnék magammal diktafont és felvenném az egészet.
2010. nov. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én erre azt váalszolnám, hogy semmi közük hozzá.

Persze nem ezekkel a szavakkal.

Amúgy azt tudom elképzelni, hogy olyan hangsúllyal mondtad, hogy amiatt antiszemitának néztek.

2010. nov. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Én is vittem volna ha ezt tudom. :(


Azt hitték a nevemről, hogy zsidó származású vagyok ezért jutottam be a második körbe, a nagyszüleim pedig erdélyi örmények voltak, de bónem zsidók!

2010. nov. 15. 13:24
 4/13 A kérdező kommentje:
de helyett nem
2010. nov. 15. 13:25
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fel kellett volna venni, és az Egyenlő Bánásmód Hatósághoz kellett volna fordulni vallási diszkrimináció miatt.
2010. nov. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%
Nem lehet, hogy ezt a kérdést csak provokáció szempontjából tetted fel?
2010. nov. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%

1. Nem jó helyre adtad be az önéletrajzod.

2. Nem tudtad hogy a tv2 zsidó tv?

2010. nov. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%
Kamukérdés powa!
2010. nov. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Sztem nem kamu,már mással is megesett ilyen s kérdezték is itt,de a tévéadók ügyelnek rá hogy a saját fajtájukat tegyék kulcspozícióba.Magyar itt nem rúghat labdába.Nincs ilyen törvény s várhatóan nem is lesz!
2010. nov. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
39%
Akkor ez olyan mintha be akarnál lépni a jobbikba, de megkérdezik zsidó vagy e.
2010. nov. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!