Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Melyik törvény írja elő azt,...

Melyik törvény írja elő azt, hogy fontos a vallási hovatartozásom, amikor én a TV2 egyik műsorába jelentkeztem riporternek?

Figyelt kérdés

Szóban megkérdezték tőlem, hogy zsidó vagyok-e illetve azt, hogy anyai vagy apai ágon vannak-e zsidó rokonaim. Erre a kérdésre nemmel válaszoltam és az elbeszélgetés megállt, kiküldtek és azóta meg sem kerestek. Az elbeszélgetésen az egyik személy Balogh Péter volt a másik pedig Vízvárdy Bence. A Teleschola intézi az ügyeit és én is tőlük jutottam be.


Miért fontos nekik hogy zsidó vagyok-e vagy nem?

Ilyen kérdésre nem is készültem, de szerintem senki sem gondol arra, hogy nem szakmai kérdést is feltehetnek. Számomra nagyon furcsa, hogy ez így megy! Csak ismeretségi alapon lehet bejutni? Faji alapon?


Mi ez ha nem vallási, faji diszkirmináció???


2010. nov. 15. 13:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%
.
2010. nov. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
jobbikban is vannak zsidók de nem ezen múlik :)))
2010. nov. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Már nem azért, de én sem alkalmaználak, ha szcientológus lennél.
2010. nov. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!