Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Már nem lehet az APEH-nál...

Már nem lehet az APEH-nál névtelen bejelentést tenni?

Figyelt kérdés

Néztem a honlapjukat, és nemrég még volt erre lehetőség, de most meg kérnek minden adatot, és csak belső rendszeren lehet emailt küldeni nekik, "sima" email nincs is megadva kapcsolatként.


Megszűnt ez a lehetőség vagy marad a hagyományos levélpostai mód?


(mielőtt leszóltok, egy mocskos csalót akarnék bejelenteni, aki már több embert forgatott ki a vagyonából, de csak név nélkül tehetem, mert túl nagy protekciói vannak mindenhol szinte)


2010. nov. 17. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:

lehet.

[link]


"Felhívjuk szíves figyelmét, hogy amennyiben az ŰRLAP-on a nevére és postai levelezési címére vonatkozó adatokat nem, vagy hiányosan, esetleg csak részben adja meg, úgy bejelentését névtelenként kezeljük."


Egy bejelentés maximum 3000 karakter terjedelmű lehet.

Mellékletként összesen 10 darab .tif, .pdf, .doc, .rtf kiterjesztésű fájl csatolható,

maximum 5 MB terjedelemben.


kitöltendő űrlap, megtalálható az alábbi linken:

[link]


Az üzenet szövege: Beírod amit tudatni szeretnél (előtte semmit nem töltesz ki, vagy nem létező adatokat adsz meg)


begépeled a kért karaktereket.


az > Elküldés < gombra kattintasz.

2010. nov. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
okés köszi szépen, ezt megtaláltam, na csak azt írja, hogy a *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező , ezen akadtam meg, de oké, próbálom megint
2010. nov. 17. 19:50
 3/4 anonim ***** válasza:

ha másképp nem megy:

kinyitod a telefonkönyvet, keresel egy szimpatikus, gyakran használt nevet, ahhoz címet, ott lesz a telefonszám is, és ennyinek elég kell lennie!

2010. nov. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

erre én is gondoltam, de jogilag nem valósítok meg semmit azzal, ha valótlan adatokat írok? csak mert IP alapján meg visszakereshető a hely, ahonnan küldöm.

Ebből nem lehet baj? Nem tudom, hatóság félrevezetése vagy akármi?

2010. nov. 18. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!