Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Beperelhet engem egy 13éves fiu?

Beperelhet engem egy 13éves fiu?

Figyelt kérdés
Na szóval suliban provokál napok óta hogy ő így jár boxra úgy jár boxra meg keménykedik ellenem de nem érdekel mert nem ér annyit.Ma mellékhelyiségben megdobott vizes wc kefével amikor az egyik fülkében voltam és nem engedett ki (neki feküdt az ajtónak) és bedobta a kefét és tiszta viz lett a bal vállam.Csak megkergettem meg leültettem párszor... Ezután elmentünk korizni osztállyal és kori után kihivtam a pálya mögé volt pár haver velünk.MOndtam neki hoyg tegye fel a kezét feltette én azt mondtam "indul" bevertem neki eggyet (a nagy boxolónak semmi reflex..) elesett párszor rendesen belerugtam és otthagytam.(Tudom hogy semmi komoly baja 8napon belül gyúgyuló)Feljelenthet? 13éves vagyok szeptemberben lettem 13. Ügyvédnek készülök de erre nem tudom mi a teendő.Voltak szemtanúk , nem tudom mit mondanának ha behivnák őket szemtanúnak.Szerintem azt mondanák hogy én kezdtem de megerősítenék hogy provokálta a verekedést pár napja folymatosan.Minnél hamarabb kéne a válasz. Előre is köszönöm. A fogalmazásért elnézést.
2010. nov. 19. 14:30
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Másképp is felteszem a kérdést. A gondviselője vagy a gyerek beperelhet?
2010. nov. 19. 14:33
 2/23 A kérdező kommentje:
Meg ha nekem is lett valami bajom akkor meikünk a bűnös?
2010. nov. 19. 14:34
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog feljelenteni ne aggódjál. Majd jön anyuci meg apuci pattogni.
2010. nov. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
20%
Ilyen helyesírással ne készülj ügyvédnek.
2010. nov. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem írónak készülök.Fogalmazni jól tudok csak nagyon félek hogy lesz valami következménye és gyorsan irtam.Amugymeg sokidőm van még Nyelvtant tanulni :D
2010. nov. 19. 14:38
 6/23 anonim ***** válasza:
95%

Régen mi is verekedtünk ilyen korban, oszt mi lett?

Felnőttünk! Mindig is lesznek ilyen hoki emberek a világban sajnos.

Jól tetted öcsém! Soha ne hagyd magad az életben!!!

Semmi nem lesz ne félj ettől.

Amúgy is kiskorú vagy nem tehet ellened semmit ha nem verted fél ájúltra, szerintem meg a vereséget még a haverjainak sem merte elmondani nem mint hogy az annyának hogy ő kötekedett és kapott érte.


"leendő kollégád" :D

2010. nov. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Az ő haverjai ottvoltak amikor vertem.. :D nem csináltak semmit mert nem az ő dolguk. Az enyémek sem "működtek közre" :D
2010. nov. 19. 14:53
 8/23 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Azért gondolom amikor te(!) (remélem nem baj ha tegezlek)13 éves voltál akkor nem volt olyan hogy a gyerek betöltötte a 14et és már pereskedett,sajnos ma már az én iskolámban a 14+os emebrek már perelik egymást vagy a szüleik. A szüleimet sem csukhatják le ha összevertem :S?
2010. nov. 19. 14:55
 9/23 anonim ***** válasza:
5%

1 Wc kefe = megverés .... hmmmm.

Szerintem túlreagáltad.

2010. nov. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

A WC kefe volt az utolsó csepp a pohárban...

Keménykedik hogy ő boxol már egy éve meg hogy ilyen erős olyan erős oszt egy csontváz.. :D Nehogymár egy kis p*cs a nagyobbat b*sztassa.Hol élünk? A kisebb terrorizálja a nagyokat dehogyis.. Lehet hoyg túlreagálom de igy legalább ha megjelenek fosik nem keméynkedik.Csak attól félek h apuci anyuci kiverik a balhét.

2010. nov. 19. 15:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!