Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Semmilyen eszközzel nem lehet...

Semmilyen eszközzel nem lehet a pszichopata blogokat leszedetni az internetről?

Figyelt kérdés
Szörfözgetés közben akadtam a magyar internet eme gyögyszemére r.i.b.a.n.c.blog.hu ez rágalmazás, gyűlöletkeltés és provokáció! Ha a kuruc.infot csak külföldről nyomják akkor az ilyet miért nem tiltják be?
2009. jan. 16. 10:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
70%

nem vagyok ugyan jogász, de én ebben sem a gyűlöletkeltést, sem a rágalmazást nem látom megalapozottnak.


hülyékkel meg tele a világ, és már csak ezért sem lehet mindet lelőni, mert nem lenne hova elásni őket. :)

2009. jan. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
57%
Írj egy mailt a blog.hu-nak, ők megvizsgálják a blogot, és ha úgy találják, törlik.
2009. jan. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
46%
Ez most reklám akar lenni?
2009. jan. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Miért akarna reklám lenni?????????

Engem csak idegesít milyen sok gyökér ember van...

NO meg nem értem a kuruc.info körül akkora a felhajtás akkor egy nőket rágalmazó blog ellen miért nincs?

2009. jan. 17. 14:48
 5/23 anonim ***** válasza:
83%

Hát szerintem igencsak sértő. Mivel durván általánosít és valóban gyűlöletkeltő.

Tipp: fordulj a médiához.

2009. jan. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Igen nekem is ez a véleményem. És provokáló.

Nézd én sosem voltam gyűlölködő.

A gyűlölet a bölcs szavaival élve a gyengék haragja.

Megdöbbent ez a durva általánosítás...ez kb. olyan mint azt kijelenteni pl., hogy minden férfi alkoholista...

2009. jan. 18. 00:49
 7/23 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem is nagyon provokatív. Ami még nem is lenne baj, ha valós társadalmi problémákat feszegetne, de csak üres frázisokat puffogtatnak benne és általánosítás az egész. Ahogy a kommenteket olvasom benne, még csak vitába sem lehet velük szállni, mert ha egy nő ír valamit, akkor az "p.icsogás".

Mondjuk az is igaz, hogy bármit is szóvátenni csak a blog tartalma miatt lehet, a kommentek miatt nem. Mondjuk mindkettő épp elég undorító. Még mindig azt mondom, hogy a médiához kell fordulni.

2009. jan. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
34%

A szerencsétlen feminista kelepelés éppen ezért az ostobaság miatt szánalmas. Itt egyedül TE rágalmazol és állítasz valótlan rágalmakat. Cöc cöc. :-)


A kérdésedre tömören és segítőkészen válaszolva, olvasd el a 'Jogi feddhetetlenség' című részt, majd sűrgősen szerezz be egy magyar értelmező kéziszótárt, hogy a hosszabb szavakkal is boldogulj. A gyűlöletkeltés, mint ahogy a kurucinfót is mint példa említetted, egészen más tematika és jellegű, mint ami az oldal célkitűzése.

Mi szeretjük a nőket. :-)


Ha nem tudsz olvasni, akkor nyöszöröghetsz állatkerti majmok szintjén, bökdösve kifele a rácson hogy "hgnnny hgnnny", neked ez nem tetszik vegyékmá'le, csakésmert, de sokkal célravezetőbb lenne elsajátítani az olvasás bámulatos tudományát, és ÉRTELMEZNI az ott leírtakat, mielőtt hisztérikus spoánkodásba kezdenél. :-)


Ismétlem, a kérdésedre a válasz az ott megtalálható cikk:

[link]



Emanuel

2009. febr. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Látszik, hogy hülye vagy! Egyszer nem találkozunk?SZívesen szétvernéma fejed!
2009. febr. 22. 14:37
 10/23 A kérdező kommentje:

Te pedig jó ha elsajátítanád a normális gondolkodást. Persze egy pszichopatának ez nehéz, hiszen már eleve ...

És nem sopánkodok...csak érdekelt a kérdés, de számítottam rá, hogy a "híres" szerzője is írni fog:)

2009. febr. 22. 14:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!