Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Rehabilitációval kapcsolatosan...

Rehabilitációval kapcsolatosan hol lehet panaszt tenni?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyok rehabilitációs járadékon.

Ezalatt semmiféle rehabilitációban nem részesültem.


A mentorom megszegte a titoktartási kötelezettségét, amivel rendkívűl kínos helyzetbe hozott.

Őszerinte csak „segíteni“ akart.


Ráadásul fél éve ígérgeti, hogy beszél a „munkahelyemmel“, annak érdekében, hogy létrehozzanak egy védett, támogatott munkahelyet számomra.

Addig ígérgetett, halogatott, amíg „kiraktak az utcára“. Eddig vállalkozóként, mint bérlő voltam jelen az Intézetben, de munkát nem biztosítottak számomra.

A sors fintora, hogy épp a Rehabilitációs Intézet volt az , akitől sem orvosi sem foglalkozási rehabilitációt nem kaptam.

Mit tehetek? Kihez fordulhatok panasszal?



Tovább: [link]


2010. nov. 29. 22:31
1 2
 11/11 anonim válasza:

Hát persze, hogy az elmélet távol van a valóságtól. Én is eltudnék dolgozgatni itthon, ha a helyembe hoznának egy pár órás ülő foglalkozást, ja és nem úgy, hogy ez azonnal kell. Nincs középút! Vagy egyáltalán nincs munkalehetőség, vagy van, de annyi, hogy szakadj bele.

Hát az én problémám már sok. 7 éve kezdődött egy agresszív rosszindulatú vérképzőszervi daganattal, 2 1/2 évig kemóztak, meg minden vacak, műtét lépeltávolítással, stb. aztán volt őssejttranszplantációm. Most már évek óta a rengeteg méreg mellékhatásaitól van egy féltucat nyavalyám. Nagyon röviden ennyi. Neked mi a betegséged?

2010. dec. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!