Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jogászok véleményét várom...

Jogászok véleményét várom avval kapcsolatban hogy az USA nem is egy ország, hanem egy CÉG, egy korporáció. Hallottatok róla?

Figyelt kérdés

A hangsúly a korporáción van, nem azon hogy ország vagy államszövetség, és hogy mind a mai napig British Admiralty law alapján irányitják.

[link]

[link]

TITLE 28 > PART VI > CHAPTER 176 > SUBCHAPTER A > § 3002(15)

“United States” means—

(A) a Federal corporation;


2010. dec. 3. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
2010. dec. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
@Walter Sobchak: Te egy igazi barom vagy. Egyetlen normális választ nem kaptam eddig..
2010. dec. 3. 15:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Te meg a barmok királya vagy:


"Szeretnéd, hogy a kérdésed a kategórialista elejére kerüljön, mert nem kaptál még rá kielégítő választ?

Ha eltelt 36 óra azóta, hogy utoljára választ kaptál a kérdésre, akkor itt egy linket találsz, amire kattintva kérdésed újra legelőre helyezheted. A kérdés addig a kategóriáján belüli kérdéslista élén fog szerepelni, amíg el nem telik 36 óra, vagy a limitált kiemelt hely miatt más felhasználók kérdései ki nem szorítják onnan."


Mennyivel is egyszerűbb újra feltenni ugyanazt a hülye kérdést, mint előtte gondolkodni és elolvasni a fentebb idézett részt.

2010. dec. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként, nesze, megválaszoltam a barom kérdésedet, nem kell feltenned harmadszorra is.
2010. dec. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tegnap már hallottam róla. Szerintem én örülök neki, hogy az amerikaiak így megoldották ezt a dolgot. Ügyes, határozottan ügyes. Ha bevennének a "cégbe" akkor csatlakozzunk ötvenvalahanyadik tagállamnak. Nekem ez a véleményem.

Leleményes, rendkívül leleményes.

2010. dec. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jól van Walter, lényeg hogy neked álljon feljebb, mint egy igazi PÖCSnek.
2010. dec. 3. 19:21
 7/7 anonim ***** válasza:
The Corporation...érdekes olvasmány.
2010. dec. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!