Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A sokkolóhoz kell fegyvertartá...

A sokkolóhoz kell fegyvertartási engedély?

Figyelt kérdés
Nos, én azt hiszem ennyi elég is. Típust és ilyesmiket ne kérdezzetek, mert holnap tervezem beszerezni.
2011. jan. 10. 17:04
 1/6 escrogar ***** válasza:
35%
sokkolód semmilyen módon nem lehet. fegyvertartásit átlagember nálunk nem kaphat, még ha mondjuk meghúztad tasnádi kocsiját, sem...
2011. jan. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs rá fegyvertartási engedély, és illegális magadnál hordani, használni.

"Jelenleg Magyarországon az elektromos sokkoló közbiztonságra különösen veszélyes eszköznek minősül, mely azt jelenti, hogy utcán viselni tilos, valamint kereskedelmi forgalomba sem kerülhet. Abban az esetben, ha ilyen eszközt találnak az embernél, elvileg szabálysértési eljárás alá vonják."

Ennek ellenére én is mindig magamnál hordom, mióta meg akartak késelni. Én 6000-ért vettem, többet ne adj érte, alkudj!!!

2011. jan. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én úgy tudom h sokkolót még a rendőrök se használhatnak nálunk,amiből az következik hogy te sem
2011. jan. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1. és 3. :

Hát azt hiszem ez eléggé lényegretörő válasz volt.


2. :

Én 4000-ért szerzem be, szóval ne aggódj emiatt. :)

Viszont köszönöm a hasznos választ mind a hármótoknak.

2011. jan. 10. 19:15
 5/6 doboszoli ***** válasza:
100%

Nem a tartása(otthoni), hanem a viselése(közterületen) tiltott, mint a rugóskés, franciakés, boxer stb.

Jóindulatúan szólok, hogy tisztességes sokkoló 100e ft-nál kezdődik. Nehogy valami kínai piaci "villámot szóró" keltsen valakiben hamis biztonság érzetet, mert könnyen az alfelébe dugják, ami köztudottan kellemetlen érzés a biszexuálisok számára. Csaxólok.

2011. jan. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dehogy kell!
2012. máj. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!