Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Boxer-hez kell fegyvertartási...

Boxer-hez kell fegyvertartási engedély?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem mivel nem tarthatsz se engedéllyel, se a nélkül /közbiztonságra különösen veszélyes eszköz/.
2011. júl. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát egy rakétavető vagy egy 9mm-es is az lehet nem ?? - vagy ha nem akk minek gyártják? xD
2011. júl. 25. 22:05
 3/7 A kérdező kommentje:
igaz házilag is lehet csinálni, de akkor is.
2011. júl. 25. 22:05
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Attól még más országba lehet hogy engedélyzve van, azért gyártanak. Csak kicsiny szar országunkban nincs jogod megvédeni magad.
2011. júl. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem... nem szabadna hordani magadnál... de én is hordok... már jópár éve csináltam... muszáj, hogy nálam legyen, még a boltba sem tudok elmenni úgy, hogy ne kéne az utcákon portyázó 10-20 fős cigánybandáktól rettegnem... ez van... ez Magyarország...
2011. júl. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

hát egy rakétavető vagy egy 9mm-es is az lehet nem ?? - vagy ha nem akk minek gyártják? xD


Mielőtt baromságokat írsz, olvasgasd a jogszabályokat, a lőfegyver más kategória, engedéllyel de tartható.

Az más kérdés, hogy én viperát hordok magammal.

2011. júl. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm szépen a választ, válaszokat! és hát ja "más kérdés" vhogy nem ide tartozik..
2011. júl. 30. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!