Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szexuális erőszaknak számít-e...

Szexuális erőszaknak számít-e Ha leitatnak esetleg mással "elkábítanak" és magadon kívüli állapotban vagy az erőszaknak számít, ha úgy közösül veled a férfi? És hogy tudom bizonyítani, ha külsérelmi nyomok nincsenek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 15:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%
a vaginádból spermamintát vesznek ha van
2011. jan. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%
Erőszaknak számít.
2011. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
csütörtökön történt! meddig lehet feljelentést tenni?
2011. jan. 24. 15:12
 4/24 A kérdező kommentje:
jah és nem ment el bennem... a hátamra.... :(
2011. jan. 24. 15:13
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Az elkábítást vérvizsgálatból (egy ideig), anélkül vagy hisznek neked, vagy nem. Leginkább nem.

A leitásnál meg magadra vess, ha nem bírod abbahagyni az ivást.

2011. jan. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
36%

igen.

viszont HA magadtól vetkőzöl le teljesen meztelenre (akár józanul), de viszont nem akarod az aktust és mégis megerőszakolnak, akkor az nem számít annak. ha téged vetkőztetnek akkor igen.

2011. jan. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Feljelenteni fel lehet. Bár nekem kicsit sántít a sztori. Akkor is vannak nyomok, ha nem benned ment el. De kérdés, hogy csüt. óta maradt-e még valami, szerintem nem.
2011. jan. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%
ha annyira sokat ittál akkor hogyan emlékszel rá?
2011. jan. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

*viszont HA magadtól vetkőzöl le teljesen meztelenre (akár józanul), de viszont nem akarod az aktust és mégis megerőszakolnak, akkor az nem számít annak. ha téged vetkőztetnek akkor igen.


Ez nem igaz, ha magától vetkőzik, akkor is erőszak, ha nem akarja. De ha segg részegen magától lefekszik valakivel, de utólag megbánja, az nem erőszak. Ha elkábítják, az mindenképpen erőszak, akkor is, ha nem állt ellen.

2011. jan. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

sántít, pontosan emlékszel hogy a hátadon ment el, ergo nem ittál annyit, mert ha annyira kábult lettél volna, akkor semmire sem emlékeznél.

szerintem meg csak megbántad az egészet, így viszont sok felesleges pillanatot rendeznél az adott fiunak, magadnak és a szülőknek. ez esetben grat.

2011. jan. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!