Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy nagyáruházban rámfogták,...

Egy nagyáruházban rámfogták, hogy loptam. Ez nem volt igaz, mert nem találtak semmit és különben sem lopnék soha. Feljelenthetem-e az áruházat, vagy a biztonsági őröket az engem ért sérelemért?

Figyelt kérdés
2009. febr. 11. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Fel - ha bizonyítani tudod, hogy téged milyen kár ért az eljárás során.

Tanúk?

2009. febr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Azért az érdekes, hogy elsősorban azzal érvelsz; "....nem volt igaz,mert nem találtak semmit.....".....))))Ejnye-bejnye
2009. febr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Tudom hogy nem lesz hasznos a válaszom,de leirnám a kérdezönek!Ha egyáltalán érdekli!

Engem gyerekként kb 10-12 éves lehettem a egy kis abc-be ahová napi szinten jártam meg az összes szomszéd szóval a fél lakótelep "elkaptak"!Szó szerint berángattak két hentes hogy én loptam!Hirtelen mást nem tudtam csinálni csak sirtam!Mindenki engem nézett!Annyira szégyeltem magam pedig nem volt miért mert nem loptam!!!Igy útolag felnött fejjel megfogadtam ha valaha még egyszer "elkapnak" hangosan kifogomom jelenteni hogy mindenki hallja hogy ott a vevőtérben kutasson át ha akar vagy hivjon rendört!Annyira megalázó volt hogy az emberek mit gondolhattak rólam a szomszédok!

Én feljelenteni nem jelenteném fel öket mert semmit nem érsz el vele de tuti be irnánk a panaszkönyvbe!

2009. febr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Feljelenteni valóban nem érdemes őket,de a panaszkönyv tényleg jó ötlet.Vagy az áruház vezetőinél elpanaszolni a sérelmedet.Sőt lehet ki is találnék valamit,amivel "bosszút"állhatnék,az áruházon,vagy a biztonsági őrökön.
2009. febr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt visszarohannál a vásárlók könyvéért, érdemes megnézned, hogy mi van kifüggesztve a bejárati ajtóra. Nem tudom a pontos szöveget, csak átfutottam, de nekem rémlik egy olyan, hogy a vásárlótérben kamera működik, ha felmerül a lopás gyanúja, a biztonsági őr köteles ezt ellenőrizni.
2009. febr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A második válasz irójától kérdezném,hogy miért ejnye-bejnye?Rögtön mikor megállitottak én nem tiltakoztam,hanem együttműködtem,mivel nem volt rejtegetnivalóm.A végén,mikor már 1 órát szivóztak nyögték ki,hogy összetévesztettek,mert a felvételen mást láttak.Eléggé gyanús ez az egész.Mi az,hogy nem nézhetem meg a felvételt.Egyszer azt mondták,hogy tisztán látnak mindent,utánna meg homályos volt a kép?Hülyének nézik az embereket egy ilyen áruházi megfigyelők?Egyébként köszönöm a válaszokat,a panaszkönyvbe be fogok irni.
2009. febr. 13. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!