Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A helyzet nem is olyan egyszer...

A helyzet nem is olyan egyszerű. Éjszaka dolgozom, de hogy gondolom ne kelljen még plusz járulékokat fizetni, ezért nappalra vagyok bejelentve. Milyen lehetőségem van így bármilyen másodállást vállalni?

Figyelt kérdés
Szeretnék nappal másodállást vállalni, azonban meg vagyok lőve, mert ugye két helyen ugyanabban az időben nem lehetek, szóval mit csináljak? További kérdés esetleg, hogy milyen, hétvégén végezhető munkát tudnátok javasolni?
2009. febr. 11. 22:35
 1/2 anonim válasza:
100%
Másodállást ebben a helyzetben ugy tudsz vállalni ha feketén dolgozol,tudom nem megengedett de a mai világban szükség törvényt bont,és nem te lennél se az elsö se az utolso aki igy dolgozik.Hétvégére takaritást,gyermek felügyeletett,idös személy gondozássát tudnád végezni.
2009. febr. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úgy tudod még esetleg, hogy másodállásnál csak 4 órára jelentenek be, az még simán belefér nappali munkarenddel. A munkáltatód is jobban jár, meg te is, ha zsebbe kapod a pénz nagyobb részét. Hacsak nem közalkalmazottként akarsz elhelyezkedni, a munkáltatók manapság nem csinálnak gondot ebből, ha amúgy fel akarnak venni, megoldják.
2009. febr. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!