Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért nem indít az állam...

Miért nem indít az állam büntetőeljárásokat emberölési kísérletért azokkal akik féltéglákkal dobálták meg a melegfelvonulást?

Figyelt kérdés

Ha az Országházban egy elmebeteg féltéglákkal dobálná a képviselők fejét teljesen természetes, hogy emberölési kísérlettel vádat emel ellenük az ügyészség a bíróságon.


Miért nem teszik meg azokkal akik a meleg méltóság menetében részt vevő emberek közé féltéglákat dobált?


2011. márc. 4. 20:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Kik voltak azok és mi erre a bizonyítékod és kik sérültek meg?
2011. márc. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
youtube a barátod
2011. márc. 4. 20:27
 3/19 anonim ***** válasza:
Lehet, de én most nem fogom kezemet-lábamat törve kapkodni magam, hogy megvédjem pár erkölcstelen ember hitvány jogait.
2011. márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

Rossz a kérdés.

Ha téged annyira zavar, TE miért nem teszel feljelentést? Az államnak van ennél fontosabb dolga is. A homárok úgy mennek ki évről évre vonulni az Andrássy útra, hogy nagyon jól tudják, milyen veszély leselkedik ott rájuk. Joguk van úgy dönteni, hogy nem vállalják, hogy féltéglával dobálják meg őket, és inkább otthon maradnak.

2011. márc. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 20:32


Erről van szó. Ha nem kellenek senkinek, nincs rá igény, akkor minek csinálják a fesztivált? Vagy vonulhassanak akkor a pedofilok is a büszkeségükre hivatkozva meg a börtöntöltelékek is?

2011. márc. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

"Rossz a kérdés.

Ha téged annyira zavar, TE miért nem teszel feljelentést? Az államnak van ennél fontosabb dolga is. A homárok úgy mennek ki évről évre vonulni az Andrássy útra, hogy nagyon jól tudják, milyen veszély leselkedik ott rájuk. Joguk van úgy dönteni, hogy nem vállalják, hogy féltéglával dobálják meg őket, és inkább otthon maradnak."



A válasz a rossz, kirekesztő, az állam egyik legfontosabb feladata, hogy védje az állampolgárainak életét, még akkor is, ha neked nem szimpatikus az állampolgár.


Én nem tehetek feljelentést, mert nem vagyok az ügyben érintett. Ellenben a rendőrség aki biztosította a rendezvényt az gyűjthet bizonyítékokat és indíthat nyomozást az ügyben...

2011. márc. 4. 20:38
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
én meleg vagyok, és nem vonulok fel sosem.. Aki elmegy vállalja, hogy nem "befogadóképes" a társadalom erre.. amúgy meg akik elmennek, azoknak a 80% állítom azt sem tudja, hogy eredetileg miért szervezték ezeket a felvonulásokat, meg is érdemli aki elmegy, hogy megdobálják, mert ez nem utcára való tényleg, szerintem fölösleges ez az egész menet, nem értem miért nem elég csak a moziprogram, meg ilyenek... és ezt melegként mondom.. de mindegy nem szólok bele inkább
2011. márc. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Kérdező!!

Te ugyanaz vagy aki ezt a kérdést is feltette?:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__15983..

már kezd nagyon unalmas lenni.

2011. márc. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
20:41 légyszíves ne OFFolj! Semmi lényeges tartalma nincsen a hozzászólásodnak. Ha unod, akkor ugord át, van egyéb téma is!
2011. márc. 4. 20:43
 10/19 anonim ***** válasza:
Az állam legfőbb feladata az állampolgárok védelme, de nem az egyes állampolgároké, hanem az összes állampolgáré kollektívan. A köcsögöket úgy lehet leghatékonyabban megvédeni az ellentüntetők haragjától, ha a rendőrség nem engedélyezi a felvonulást. Akkor otthon maradnak, otthon pedig már a szélsőséges-nácirasszistagárdistafasiszta-masiniszta-alpinista-obersturmführer ellenzők sem fogják őket tojással és féltéglával megdobálni.
2011. márc. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!