Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért nem indít az állam...

Miért nem indít az állam büntetőeljárásokat emberölési kísérletért azokkal akik féltéglákkal dobálták meg a melegfelvonulást?

Figyelt kérdés

Ha az Országházban egy elmebeteg féltéglákkal dobálná a képviselők fejét teljesen természetes, hogy emberölési kísérlettel vádat emel ellenük az ügyészség a bíróságon.


Miért nem teszik meg azokkal akik a meleg méltóság menetében részt vevő emberek közé féltéglákat dobált?


2011. márc. 4. 20:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Egyébként miért nem érkezett még rendes válasz? A bűncselekmény megtörtént, az nem mentség, hogy tudhatták, hogy veszélyes. Vagy Magyarországon már elfogadott véleménynyilvánítási módszer a tégladobálás? Akkor ha én a kilencedik kerület veszélyesebb részein éjszaka sétálok, nyugodtan kinyírhatnak, ez teljesen normális.

Mondom ezt úgy, hogy nem értek egyet a melegfelvonulással.

2011. márc. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Na pont ilyen emberek szervezhetik ezeket a felvonulásokat is, akik azt hiszik, hogy majd a másik hergeléséstől elfogadják őket. Nonszensz.

Tök mind1, hogy mi az állam feladata, ezzel a felvonulgatással kárt okoznak neki, hiszen ott az a rendőri biztosítás nem két forint, az útlezárás annyira nem vidám dolog stb.

Csak, kedves kérdező, akkor éljünk már annyira a valóságban, hogyha megszivatom pl az államot, akkor ne várjam már, hogy rögtön kinyalja a seggem, ha valaki csúnyán néz rám... Mert amilyen a mosdó, olyan a törölköző!

2011. márc. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

"Tök mind1, hogy mi az állam feladata, ezzel a felvonulgatással kárt okoznak neki, hiszen ott az a rendőri biztosítás nem két forint,"


A költségeket az ellentüntetők okozzak.


"hogyha megszivatom pl az államot, akkor ne várjam már, hogy rögtön kinyalja a seggem, ha valaki csúnyán néz rám... Mert amilyen a mosdó, olyan a törölköző!"


Értem, az a helyzet, hogy a kérdésem, a jog nem így működik, hogy "amilyen a mosdó, olyan a törölköző!"

2011. márc. 4. 21:10
 14/19 anonim ***** válasza:
Mert a homérokat egyetlen állam sem tekinti embernek.
2011. márc. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nézd,már baromi unalmas vagy! Mikor unod már meg ezeket a kérdéseket?
2011. márc. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Van valami szomorú az itteni válaszokban....Még jó, hogy nem vagyok meleg, mert esetleg kedvem lenne iszonyatosan keresztbe tenni a társadalomnak.
2011. márc. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Dick Esmen ***** válasza:
Nemsokára felmentik azokat akik rendőröket dobáltak.Hát akkor akik melegeket azokat meg kitárt karral fogják várni a OrbánANDSemjén és Tsai.
2011. márc. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

ma már válaszoltam egy kérdésedre arra sem reagáltál semmit, de itt is teszek egy próbát.

ad1

honnan tudod hogy nem tett feljelentést az állam?

ad2

lehet hogy rosszul emlékszem de nekem úgy rémlik, hogy a melegfelvonulást követően nyilvánították a tojást is fegyvernek és aki tojással dobálta a menetet azt is valami fegyveres garázdaságért vitték el a rendőrök...

2011. márc. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Lassan menetelő emberek közé téglát dobálni nemigen vezethet halálhoz, legfeljebb 8 napon túl gyógyuló sérüléshez. Legsúlyosabb esetben kidobhatják valaki szemét.
2012. szept. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!