Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Betiltották volna a prostitúci...

Betiltották volna a prostitúciót Magyarországon? Egyet sem látni sehol! (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Jártam a népligetben,a Margit szigeten,a Rákóczi téren stb.,de egyik helyen sincs prostira utaló nyom sem.Nem mintha hiányoznának,de hogy hogy nincsenek?Kihalt az iparág,vagy betiltották?
2011. márc. 13. 20:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
82%

"Mikor NEM volt betiltva? Eddig sem volt legális..."


de, most is az.

2011. márc. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
85%
Bordélyházat kellene legálissá tenni, akkor nem kéne a hideg utcán ezt csinálnom :(
2011. márc. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Ma a nyugati aluljárójában rengeteget láttam...
2011. márc. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
92%
a nyugati aluljáróban hímringyók vannak
2011. márc. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
A Népligetben is:)))Minden bokorba jut egy
2011. márc. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
75%

a nyugati tele van fogatlan cigányk.urvákkal. csak nyitott szemmel kell járni. múltkor sajnos elkaptam egy olyan beszélgetésfoszlányt, h azt hittem kifordul a gyomrom...


a szoborparknál van egy út, ami visz budaörs felé, na a mellett vannak olyan fémhordók, amiben tüzet gyújtanak este a lányok, és ott kínálják fáradt testüket. poénból szoktuk őket nézegetni a barátommal :D


a népligetben régen hímprostik tenyésztek, de ezt is csak hallomásból tudom.


valami újpalotai vagy rákospalotai szemétégetőnél is megy a biznisz ezerrel, sajnos van egy ismerősöm, aki ott éli a nemi életét...


a belvárosból jórészt eltűntek, de a bekötőutak mentén azért vannak szép számmal.

az útszélieket általában a kamionosok veszik igénybe, a városiak pedig a neten hirdetik magukat, és lakásban fogadják a kuncsaftokat. azért kicsit húzós is lenne mondjuk valami belvárosi bokorban megejteni a légyottot...


ha mondjuk megnézed a rosszlanyok.hu-t, akkor eloszlanak a kételyeid arról, h megszűnt-e az iparág vagy sem.

nyáron belenéztem az egyik haverommal az oldalba, és megfogalmazódott bennem a következő mondat: ennyi embernek büdös a munka, hogy csak a hátán fekve akar pénzt keresni? mondjuk jórészt ott is cigányok árulják magukat...

2011. márc. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
64%
Utcán már csak a leges legutolsó cigány kurv*kat látod. 99% interneten meg újságokban hirdet és lakáson fogadja a vendégeket. Strici nélkül természetesen.
2011. márc. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
hideg van,de ne félj, a meleggel ők is nyitogatni kezdik a "virágaikat".
2011. márc. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
84%
Hideg van te buta!
2011. márc. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
84%

"Utcán már csak a leges legutolsó cigány kurv*kat látod. 99% interneten meg újságokban hirdet és lakáson fogadja a vendégeket. Strici nélkül természetesen."


Azt te csak hiszed!

2011. márc. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!