Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van itt jogász? Büntethető...

Van itt jogász? Büntethető lehetek ezért?

Figyelt kérdés
aupairként blogot vezettem, ami a család tudomására jutott, és azt mondták ez törvénybe ütközik, mert szerepelt a nevük(csak keresztnév) és néha írtam, h miket mondtak, alapvetően természetesen nem róluk szólt, hanem rólam, és nem írtam róluk se semmi rosszat. Azt mondják ez törvénytelen, és ezért ők engem fel is jelenthetnek. igaz ez? Hallottam olyat, h azt számít h milyen szerveren van a blog és mivel az nagy valószínűséggel amerikai, így nem is érdekes, h az az ország amiben vagyok, ott ez törvénytelen-e vagy sem. Büntethetnek ezért? Törvénytelen voltam?köszönöm
2011. márc. 28. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem
2011. márc. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Feljelenteni feljelenthetnek, de ha csak keresztnevet írtál akkor semmi nem lehet belőle.
2011. márc. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem
2011. márc. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem
2011. márc. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!