Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Akik az abortuszt betiltanák,...

Akik az abortuszt betiltanák, azok miért nem tennék kötelezővé, hogy az apa elvegye a teherbe ejtett nőt?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 16:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
nem fogják betiltani.
2011. márc. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem fogják betiltani.
2011. márc. 31. 16:38
 3/25 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
74%
Mert akik az abortuszt be akarják tiltani, azok csak MAGZATvédők, nem pedig ÉLETvédők. Nekik csak addig számít a gyerek amíg az anyjába van csomagolva, az, hogy utána mi lesz velük, mit esznek és hol laknak, az senkit se érdekel.
2011. márc. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
75%
Mert akkor ha tudnák, hogy nem vetetheti el, akkor nőne a felelősség is, és vagy gumit használna, vagy nem csinálná anélkül. Ígyis csak a hülyék csinálják nélküle...
2011. márc. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen jogos a kérdés.Vegye el a teherbe ejtett nőt mert ő is tehet arról ,hogy terhes maradt a nő vagy fizettessenek vele a gyermek felneveléséhez elegendő gyermektartást.
2011. márc. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
30%
gumi is ki tud szakadni...
2011. márc. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
56%

... ha a gumi kiszakad ott az esemény utáni tabletta. Olcsóbb mint az abortusz és megelőzi a terhességet nem pedig megszakítja.


Én betiltanám az abortuszt, de kötelezővé a házasságot szerintem nem is lehetne tenni.

Inkább betiltanám a fiatalkorúak nemi életét egészen 18 éves korig. Hogy hogyan azt nem tudom... de remélem majd valami okos kitalálja.


De legalább normálisan el kéne magyarázni a fiataloknak, hogy hogy kell védekezni. A szülők eleve vehetnének a fiuknak óvszert, ha már lebeszélni nem tudják a szexről... de ehhez persze normális szülők kellenének, akiknek van idejük a gyerekeikre, ehhez viszont normális társadalom, rendes fizetések és munkakörülmények...


Az abortusz csak egy "tünet": nem tünteteket kell eltüntetni, hanem az okot kéne megszüntetni.

2011. márc. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
74%

OK, hogy a gumi is kiszakad, de a következmény akkor is mindkét felet érintse, ne csak a nőt.

Így lenne korrekt.

2011. márc. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
57%

Nem véletlen, hogy nagyanyáink idejében először volt esküvő, aztán szex.

Ma sok ostoba kiskölyök ott áll lefagyva, hogy szexelt, és terhesség a vége. Nekik ez valami hihetetlen, képtelen kuriózum, hogy a szeretkezés eredménye egy gyerek legyen.


Főleg 14-18 évesek körében jellemző, hogy du.gnak ész nélkül, (védekezés nélkül, majd vigyáznak), és aztán meg hhűűűű, hát ki gondolta volna, hogy terhes lesz, de ők még nem készek a szülőségre.


Ezért nem tetszik ez az új módi, hogy csak 30 éves korban házasodnak, de már 13-14 évesen "készek" a szexre.


No comment.

Kedves szülők, a gyerekeinket nekünk is meg kéne nevelni.

2011. márc. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
58%
Én betiltanám az abortuszt. Igenis az egy emberi élet. És igen, a férfiak is sokszor komolyan felelősek, és én ilyenkor őket éppúgy bűnösnek tartom. A házasságot nem tenném kötelezővé, de azt igen, hogy gondoskodjon a gyerekről. Megbüntetném azt a "férfit", aki a felcsinált barátnőjét abortuszra bíztatja, és azt is, aki azzal szolgáltat okot az abortuszra, hogy nem teszi egyértelművé, hogy igenis FOG gondoskodni a gyerekről, mert ez KÖTELESSÉGE.Ehelyett szépen otthagyja. Azt a "férfit", aki felcsinálja a barátnőjét, aztán azt mondja neki, hogy vagy elveteted, vagy elhagylak, és ennek következtében a nő tényleg elveteti, azt a "férfit" én semmivel sem kevésbé tartom gyilkosnak, mint a nőt, aki befekszik az abortuszra!
2011. márc. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!