Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Vádlottként vagyok beidézve...

Vádlottként vagyok beidézve egy tárgyalásra. Hogyan tudom kérni a tárgyalás elhalasztását?

Figyelt kérdés
20.-án lesz a tárgyalásom, de ügyvédem nincs. A tárgyalásra nem tudok hazamenni. Érdekelne, hogy hol és hogyan tudnám kérni a halasztást.....
2011. ápr. 3. 18:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az idézésen ott az ügyintéző neve, telefon száma biztosan. Hívd fel.
2011. ápr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát ez pedig nem kívánságműsor. Ügyvédet kirendelnek melléd, ha kéred. Halasztást meg csak igen alapos indokkal adnak (ha egyáltalán...)
2011. ápr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát nincs rajta szám, csak a bíró neve, aláírása
2011. ápr. 3. 18:29
 4/13 anonim ***** válasza:
fejlécben sincs semmi?
2011. ápr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ügyiratszám van a fejlécen. Meg a bíró neve
2011. ápr. 3. 18:58
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor a címzésen csak rajta van, honnan küldték?
2011. ápr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem találom a boritékot :D de a bíroság elérhetőségét megtaláltam a neten. csak nem tom milyen formában lehet kérni a halasztást...
2011. ápr. 3. 19:25
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, adnak-e ilyesmit. Telefonálj és majd megtudod. Honnan kell hazamenned? Országon belül? Akkor kicsi a valószínűsége.
2011. ápr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az ügyiratszám, eljáró bíróság, bíró neve, stb. megjelölésével levélben értesíteni kell a bíróságot, hogy akadályoztatva van a megjelenésben. Le kell írni, miért nem lehetséges a megjelenés, illetőleg csatolandók azok az iratok, amelyek ezt alátámasztják. Csak alapos okból van helyes ilyesminek, tehát nem ártana valamivel igazolni a külföldi tartózkodás tényét, és megjelölni azt az időtartamot, amikor itthon van. Ja és azt mondanom sem kell, hogy hivatalos levél, udvarias formában!!!
2011. ápr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Most költöztem petre és találtam munkát is, de nagyon le vagyok égve és ezért nem tudok hazamenni, meg az új munkahelyemen sem néznék jó szemmel, ha szabadságot kérnék már most....
2011. ápr. 5. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!