Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Évekkel ezelőtt megbüntettek...

Évekkel ezelőtt megbüntettek a bkv-én. Kiküldték a büntetést, ami nem tudom hogy, de 48. 000 ft. Méltányossági helyzetre lehet kérni, hogy töröljenek el valamennyit, vagy esetleg valami más megoldás létezik?

Figyelt kérdés
Mivel már nem dolgozok, babát várok, és veszélyeztetett terhes vagyok. A férjem minimálbért kap. Nem azért nem fizettem ki, mert nem akartam,vagy nem azért nem vettem bérletet, hanem azért mert nem tudtam. És én ezt a büntetést soknak tartom.
2011. okt. 28. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány éve volt? 5 év után elévül.
2011. okt. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
3 éve volt.
2011. okt. 28. 19:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Írtál alá valamit, adtál oda valami okmányt?
2011. okt. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
sajnos igen, mert nem tudtam mást csinálni. egyedül voltam ők meg 4-en. A mostani levelet az ügyvédtől húgom vette át.
2011. okt. 28. 19:58
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ki kellett volna fizetni akkor a hatezret, vagy egy hónapon belül a 12-t, akkor most nem ennyi lenne... sajnos nem tudsz mit csinálni, a BKV se fogja bevenni, hogy három éve egyfolytában veszélyeztetett terhes vagy...
2011. okt. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha a húgod vette át, akkor a te aléírásod nem szerepel a papíron.

Ha ügy lesz belőle, akkor a húgod azt állíthatja, hogy elfelejtett neked szólni, vagy véletlenül összefogta más papírokkal, és kidobta.

Te meg nem tudsz semmiről semmit.

2011. okt. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 dizus ***** válasza:
100%
Az 5év elévülési időt az utolsó kiküldött levéltől számolják.Vedd fel velük a kapcsolatot.Nem fognak elengedni belőle,de megadják részletre.Valahogy párezrenként nyögd ki,mert két év múlva lesz kb.65eft a bünti és lehet hogy akkor még nagyobb érvágás lesz kifizetni!(le is tilthatják a fizudból akkor)
2011. okt. 29. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mindenképpen felveszem velük a kapcsolatot, kifizetem, mert nincs más megoldás. sajnos akkor sem tudtam kifizetni. Ha tehettem volna... De sajnos nem tudtam. Csak igazságtalannak tartom ezt a nagy összeget.
2011. okt. 29. 10:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már az ügyvéd díja is benne van,akivel kiküldették neked az új csekket. Amúgy részletfizetési lehetőség van.
2011. nov. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem kínlódtam velük, átutaltam nekik.
2011. nov. 14. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!