Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az hogy valaki kővel dobálja...

Az hogy valaki kővel dobálja a házunkat, mert kicsit hangosan hallgatom a zenét (havont a talán egyszer) milyen viselkedés már? Gondolom törvénybe nem ütközik?

Figyelt kérdés
DE miért nem szól szeméylesen ha gondja van? Nem értem miért van ennyi tahó ember.
2011. ápr. 4. 02:02
 1/5 anonim válasza:
88%
Álljon már meg a menet! Az oké,hogy kővel talán mégsem kéne dobálni a házat, de ha annyira hangos a zene,hogy az utcán hallani,talán el kéne gondolkodni,ki is a tahó...tekintettel kell lenni másokra! Ennyi.
2011. ápr. 4. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
garázdaság miatt mindenképpen lehetne feljelentést tenni, csak szépen legyenek tanúk, lehetőleg nyomok
2011. ápr. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsőkével,talán nem kéne üvöltetni a zenét és akkor talán a kődobálás sincs. De szerintem sem az a tahó aki vissza üt.
2011. ápr. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

azért ez nem olyan biztos ....

nálunk is én is alig hallom a zenét, de már ütik a falat, szal némely ember toleranciája = a nullával, és egyáltalán indoka se lenne, csak unatkozik ... én tudom, mert ugyanezt szenvedem el, csak tök indokolatlanul, azóta csak fejhallgatóval tudok zenét hallgatni, mert a legkisebb zajra is rugdossák az ajtót

2011. ápr. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

07:19

ne csodálkozz,ha rugdossák az ajtód

2011. ápr. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!