Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális viselkedé...

Szerintetek normális viselkedés ez testvéreknél?

Figyelt kérdés
A barátomnak van 2 testvére, egy öccse és egy húga. Most otthon él, mert a lakását újítják fel, így a testvéreivel is sokszor találkozom. Mikor ott vagyok náluk, akkor folyton csapkodják, dobálják egymást, a barátom húga direkt piszkálja a barátom öccsét, aztán meg a srác elkapja és elkezdi ölelgetni. Meg mikor TV-t néznek a kanapén, akkor egymáson fekszenek szinte és a lány olyanokat csinál, hogy a combját simogatja a srácnak, meg a haját, de úgy, hogy végigmegy az arcán és a srác száját is. Ráadásul egy szobában is vannak, pedig már felnőttek (19 és 21 évesek). Teljesen úgy viselkednek egymással, mint egy szerelmespár, mint én, meg a barátom (bár mi nem piszkáljuk egymást ennyire). Szerintetek ez normális? A barátommal nincs olyan erős testvéri viszonyuk, bár ez lehet annak tudható be, hogy ő már 28 éves és évek óta külön él.
2011. nov. 4. 00:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de szerintem beteges.
2011. nov. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Beteges családi erotika!
2011. nov. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hát ha előtted ezt csinálják... akkor azok k*rnak is ha nem vagy ott.
2011. nov. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
nálunk a suliban sima barátnők is csináltak ilyet. és nem voltak se lezbik, se bik...szóval, ez attől függ menyire nyitott személyiségek, és hogy milyen mély a viszonyuk egymással. szerintem simán lehet hogy náluk ez volt a minta, és nekik ez a norma.
2011. nov. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
vagy csak téged húznak ezzel XDD
2011. nov. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
34%
videót,képet,nevet,fészbúkprofilt kérnék ( csak azért hogy eldöntsem )
2011. nov. 4. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

HulyevagyokNeBánts válasza:


"videót,képet,nevet,fészbúkprofilt kérnék ( csak azért hogy eldöntsem )"


Beteg vagy Te!

2011. nov. 4. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normalis.
2011. nov. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak szívatnak. Úgy mond majmolnak titeket, ami nekik valószínű tök vicces, nektek meg fogalmatok sincs, hogy ez vicces. Ennyi.
2011. nov. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit fura a viselkedésük.Nekem is van testvérem,akit nagyon szeretek,de maximum megpuszilgatom,ölelgetem,de nem símogatom a combját,száját.Szerintem ez kicsit sok,bár nem tudom,hogy más családokban,mi a normális.Mondjuk nekem is van olyan ismerősöm,akinek 11-12 éves korában a nővére rakta fel a tampont,háát nálam ez is kiverte a biztosítékot.

Amúgy mit szól ehhez a párod?Neki természetes ez a viselkedés?

2011. nov. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!