Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális viselkedés?

Figyelt kérdés

Párom kijelentette, hogy nem jön el a szalagavatómra, mert nem fogja nézni, hogy egy másik fiú tapiz, meg enyelgünk (bécsi keringőt táncolunk, és több int két éve vagyunk együtt)

Emellett modntma neki, hogy jó, akkor csak este a vacsira jöjjön át, úgy sem megyek el az utána levő buliba. Erre behisztizett, hogy de menjek oda, mert szívesen mennék, de el ne várjam, hogy ő a sok nyomi közé eljön velem, meg amúgy sem bulizik velem.

(ennek oka az, hogy tavaly meghívtak a végzősök bulijára, ami nagy megtiszteltetés. Ott felhívott elhordott mindenféle ribancnak, meg hogy mennyire utál, meg egyebek. Fél óra múlva kinyomtam, mert nem bírtam tovább hallgatni. Ezután kicsit ittasan, de nem részegen, tajtékzó dühvel és csalódással a szívemben elfogadtam egy srác nyomulását, és párszor smároltunk, de semmi több)

Én nem kértem, hogy jöjjön el velem a buliba, arról teljesen lemondtam, nekem az a fontos, hogy ő velem legyen aznap este. De nem fogja fel. Vélemény?


2011. okt. 26. 20:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akar, ne menjen. Te pedig érezd jól magad! Én a helyedben elmennék a bulira is, ez megismételhetetlen élmény. (Persze viselkedj "rendesen.)
2011. okt. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ő még a párod? Sürgősen szabadulj meg tőle, mert később nagyobb bajok lesznek.
2011. okt. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
SZERINTEM gáz a pasi
2011. okt. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A vélemény ne haragudj de az hogy nektek soha nem lesz közös jövőtök, egy épp eszű ember el tudja dönteni hogy mi a tapizás és mi a tánc közbeni derékon kéztartás. Sok bajotok lesz egymással nagyon megfogod sínyleni jobb lenne megelőzni a bajt...és válaszolva a kérdésedre is: nem! nem normális viselkedés. Velem nem lenne együtt olyan ember aki 8még ha haragból is) azt mondja hogy utál. Mindenkit túl lehet élni.
2011. okt. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Rúgd ki... Hidd el, ez a srác nem komplett.
2011. okt. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem normális viselkedés.


Nem tűrném el egy pasitól hogy leribancozzon azért, mert elhívtak egy buliba. Azt meg pláne nem, hogy 30 percig alázzon a telefonba.


Egyébként az milyen dolog, hogy nem akar elmenni a szalagavatódra egy ilyen mondvacsinált indok miatt? Szerintem ez egy viszonylag nagy esemény az életedben, és ha szeret, akkor melletted kellene lennie.


A ballagásodra majd az időjárás miatt nem megy el? Vagy azért, mert megfogják a válladat?

2011. okt. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Csak nagyon szeretem. Felépítettünk egy tervet, fősulival ezekkel kapcsolatban. Próbáltuk külön, de elviselhetetlen volt mindkettőnk számára.

Ja és azóta egyetlen egy buliba sem voltam. Mondjuk előtte sem.

2011. okt. 26. 20:29
 8/19 bánomisén ***** válasza:
100%

A palid egy hisztis, önző kis hülyegyerek, ráadásul durva és bunkó is veled, pukkadjon meg. Ha nem akar, nem megy, akkor marad magának.

Te viszont menj ahová jól esik, érezd magad jól, ez a te napod lesz, amiből csak egy van az életben! :-)

2011. okt. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 bánomisén ***** válasza:
100%
Már bocs, kérdező, de mi a túrót szeretsz rajta? A hisztijét, az önzését, vagy a bunkóságát, vagy így ezt a hármat együtt?
2011. okt. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

Hát, sztem hagyd ott! :(

Közös jövőt bárkivel fel lehet építeni és minden (normális) kapcsolatban nyilvánvaló sztem hogy "nem bírod ki mellette"

2011. okt. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!