Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tényleg nem törvénysértő mindez?

Tényleg nem törvénysértő mindez?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 19. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Miután a hitgyüli "történelmi egyház" lehet, azóta semmin sem tudok meglepődni. Tudod: szabad vallásgyakorlás. Az emberi hülyeség meg korlátlan.
2011. ápr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Ez csak egy példa, rengeteg egyház csinálja ezt, ezért kell a szektákat messziről elkerülni.
2011. ápr. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az hogy most törvényes vagy nem én azt nem tudom de nyilván az ha még működhet.

Sztem nem az a probléma hogy ilyeneket létrehoznak hanem a belépő hívők em éppen épp elmélyükségével van a gond. pl itt vagyok én 23 évesen sosem kaptam még a jóistentől olyan sugalatott hogy ilyen szektáknak szenteljem az életem.

De lehet hogy épp hülye vagyok és ez nem természetes

2011. ápr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És még a Fideszre mondják, hogy konzervatív párt! A hitgyüli történelmi egyház lehet? Ez a leggyalázatosabb liberalizmusra vall! Magyarországon nincs egy igazi konzervatív párt. Még a Jobbik politikájában is vannak liberális elemek.
2011. ápr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Emberek, most nem a Hitgyüli a téma...:)

Szétoffoljátok itt a hírt.

2011. ápr. 19. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!