Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Azt szeretném hogy, ha egy...

Azt szeretném hogy, ha egy csaj miatt verekedtem és most a másik pasi haverjai fenyegetőznek hogy így úgy megvernek ha nem szállok le róluk, akkor feljelentenek, mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
fontosnak tartom ezt a kérdést, mert a lányt szeretem meg minden, előre is köszönöm a hozzá szólást.
2011. máj. 4. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Először tanulj meg fogalmazni.

Aztán meg okosan tevékenykedjél, mert feljelenthetnek zaklatásért vagy meg is verhetnek.

Ennyit szerintem nem érhet egy csaj.

2011. máj. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az eszedért nem fognak beléd szeretni az biztos. Okosodjál aztán csajozz.
2011. máj. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi a probléma? Nem értem, fuss neki még egyszer, mert az, hogy ők vernek meg és még fel is jelentenek az érdekes.
2011. máj. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na akkor, Volt egy kis incidens egy fiúval aki ráhajtott a csajomra ráadásul még bántotta is, pl: könyvel ütötte, seprű nyelével meg ilyesmik.

és egyszer bepöccentem elmentem a sulihoz és megütöttem a gyereket hogy fejezze be.

aztán a gyerek barátai most azzal fenyegetnek hogy megvernek,meg hogy feljelentenek, de én a fiúnak semmi komoly sérülést 8napon túl gyógyulót nem okoztam. de bár igen azt én is furcsállom hogy megvernek és aztán tesznek feljelentést.

2011. máj. 4. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!