Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Rokkant N/43 50%-osként...

Rokkant N/43 50%-osként várnak 2012. jan. -ban felülvizsgálatra. Kétségem nincsen afelől, hogy kidobnak. Kiutat nem látok. Mi következik? A28.500-? /Az a fűtés-, és áramszámlára elég (ma! ) / Vagy a Duna, vagy az eperfa kötéllel?

Figyelt kérdés

17éve rokkantosítottak, asztma, epilepszia miatt, akkor67%ra.

15hónapja"egészségesnek"nyilvánítottak, másodfokon már úgy látták, h. "egészségi állapotomban jav. NEM történt. Rehabilitálható vagyok, de rehabilitációm nem ajánlott.Magamfajtának esélye se munkát kapni,becsülettel fenntartani magát (egyedül élek)Kaptam esélyt látni a munkaügyiben,h.a 28 éves, nyelveket beszélő,független,PChez értő takinéninek SE kell,nemh.én,akárcsak4órára!


2011. máj. 13. 15:10
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
29%

Legyen a neved Ildikó.


Ildikó!: A halál csupán a kezdet. mi a kiút: nincs kiút.


Jön majd az ingatlanadó és egyéb finomságok szerintem ne aggódj, hogy nem tudod a számláidat se befizetni, mert hamarosan lakásod se lesz....

2011. máj. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%
1 valamit tehetsz: Jobbikra szavazol 2014-ben és a lehető legtöbb embert erre ösztönzöd!
2011. máj. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
de most a korábban megállapított soros felülvizsgálati időtől tök függetlenül megnéznek úja mindenkit vagy ez úgy értendő, hogy a következő felülvizsgálatnál akarnak kidobni mindenkit?
2011. máj. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%
Fordulj tetrishez,ő szerez neked munkát!
2011. máj. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
azért gondoljatok el egy olyan embert, aki 20 éven keresztül olyan életmódot folytatott, hogy megszokta a későn kelést, azt h nincs kötöttség munkahely szempontból, hogy élete legnagyobb öröme mondjuk a tévé lehet ilyen anyagiak mellett, és komolyan gondolja bárki, hogy egy ilyen lépes egyik napról a másikra vállalkozó lenni? ugye nem??
2011. máj. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

na a mai hírekben hallottam, hogy az I-II. csoportosokat nem érinti állítólag a felülvizsgálat ...


jól értettem vagy mindenkit felülvizsgálnak?

2011. máj. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Nagy Anna kormányszóvivő mondott valami olyasmit,hogy kb. 22 ezer embert érint a felülvizsgálat,ez év második felében kezdik a felülvizsgálatokat és azokat békénfelejtik,akik nem tudják ellátni magukat
2011. máj. 18. 09:07
 28/30 anonim ***** válasza:
Elég szomorú a helyzet ilyen téren ebben az országban,és az a rossz,hogy nincs egy szervezet vagy valami,ami az ilyen helyzetű emberek jogait védené.Vagy ha összefognánk,(mert sajnos én is hasonló helyzetben vagyok)talán együttes erővel el tudnánk valamit érni:(
2011. máj. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

"tetris" néven jegyzett válaszadónak:

Ne haragudj,amiért itt és így szólítalak meg,de nem találtam egyéb útját!

Te talán már jobban ismered a válaszadókat

16:27 utalt rád.

Nézd el nekem,hogy mégis inkább tőled érdeklődnék: Valóban valami olyan helyen dolgozol,ahol érdemi tanácsot,netalán "kalácsot" is kaphatnak a magamfélék,vagy csak valamelyikőnk nem vagy szimpi a válaszadónak,így akar rajtam keresztül kellemetlen perceket szerezni neked?

Csak nem merte leírni,hogy forduljak föl,azért írta,hogy forduljak hozzád,vagy komolyan gondolta,amit írt?

2011. máj. 19. 19:23
 30/30 A kérdező kommentje:

"tetris"!

A "hirtelenjött" tegezésért és a felesleges "vagy"szóért elnézést kérek!

2011. máj. 19. 19:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!