Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » MIlyen előnyugdíjasokat akar...

MIlyen előnyugdíjasokat akar a kormány visszaküldeni a MUNKA VILÁGÁBA?

Figyelt kérdés

Nem egyértelmű szerintem sok embernek, hogy az összes előnyugdíjasra vonatkozik, vagy csak a korkedvezménnyel nyugdíjba ment rendvédelmi dolgozókra...

Most akkor egy 63 éves nőnek vissza kell menni dolgozni, mert 57 évesen igénybe vette a törvényadta előnyugdíjat? Mi van???


2011. máj. 17. 08:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
az előnyugdíj az más, az nem korkedvezmény. Vannak foglalkozások ahol x idő után korkedvezmény jár pl bányász, tűzoltó stb. de azt nem tudom vajon a bányászokat is visszaterelik a munka világába?
2011. máj. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
én meg azt nem tudom, h ezt egy jogállamban visszamenőlegesen is meg lehet tenni vagy csak a jövőre nézve?
2011. máj. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Tudom a különbséget a kétfajta nyugdíj között, de a jelenlegi tervezet szerint az előnyugdíjasokra is vonatkozik:-(

A Harrach ma azt mondta, hogy a bányászokat nem küldik vissza dolgozni...(bár én ezeknek nem hiszek, és ezúton gratulálok a sok %+)V=/!/ embernek (itt csúnya szavak vannak), aki a fideszre szavazott) itt az eredmény, tessék csodálni...

2011. máj. 17. 08:25
 4/19 A kérdező kommentje:
A tervezet szerint visszamenőlegesen megcsinálják!
2011. máj. 17. 08:26
 5/19 anonim ***** válasza:
Igazad van,a törvénytervezet minden nyugdíjasra vonatkozik aki nem töltötte be a mostani 62 év öregségi nyugdíjkorhatárt.A korhatár alatti rokkant nyugdíjakat is megszüntetik,helyette valamilyen szociális segélyt kapnak majd a teljesen munkaképtelenek.
2011. máj. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Második


visszamenőleg nem tudják, mert ha egy rendőr elment 40 évesen nyugdíjba, és 5 évig otthon vagy a kocsmában verte a répát, azt az 5 évet már ugye nem lehet meg nem történtté tenni.

2011. máj. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
34%

Kedve kérdező!


Köszönjük szívből jövő gratulációdat. Ezt vártuk. Vagyis kicsit többet. De kezdetnek megteszi.

2011. máj. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Tehát, ha valaki 62,5 éves, akkor azt nem bántják? Marad nyugdíjas, és kész?
2011. máj. 17. 08:38
 9/19 A kérdező kommentje:

8:37-nek

Ne humoroskodjál, mert az olyan, mint te, intéztétek el azt, hogy most itt tartunk!

A fajtátokból sokan már beismerték a hibát, de az elvetemültebbek még tiltakoznak. Vagy nem merik bevallani, mekkora hülyeséget csináltak, vagy nekik így minden oké--> ti vagytok kevesebben, az biztos!

2011. máj. 17. 08:41
 10/19 anonim ***** válasza:
54%
A 40+ éves életerős rendősöket és tűzoltókat terelik vissza a munkába, Pl. biztonsági-őrnek, ami nem annyira megerőltető.
2011. máj. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!