Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Megteheti a tanár, hogy ezért...

Megteheti a tanár, hogy ezért megbuktasson?

Figyelt kérdés

Írtunk témazáró dolgozatot, ami az osztály 90%-nak egyes lett. Megíratta velünk újra a tanárnő, és akinek az is 1-es, beírta. És most évvége elött közölte velünk, hogy akinek egyes lett mindkettő az újra írja, utoljára, különben év végén meg fog buktatni.

Megteheti ezt???

Az átlagom régen 2-es fölött van.


2011. máj. 23. 16:36
 1/8 anonim válasza:

Tanulj rá és írd meg hármasra.

A tanár már az elsőnél lekakilhatta volna azt a tényt, hogy az osztály 90%-a nem képes tanulni.

Bár gondolom, úgyis az jön majd, hogy nehéz volt és nem is azt kérdezte, amit tanultunk. Furcsák ezek a tanárok :)))

2011. máj. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A tanárod egy barom, szerintem nem buktathat meg csak akkor ha az átlagod 1,75 alatt van.
2011. máj. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Ennyire naiv hogy lehet valaki??? Komolyan mondom, szerinted nem szólna bele a tantestület, hogy 2,0 fölötti átlagra megbuktat? Csak be akart paráztatni, hogy tanulj a következőre...te jó ég.
2011. máj. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nemirod hogy milyen tantárgybol van.

Mert ha matek akkor ott a tanárral vannak nagy gondok. a matek az nem olyan amit csak úgy otthon meg tudsz tanulni.


viszont ha pl töri, magyar ott más probléma van.


mondjuk ha egy osztály 90% egyesre írta és a legjobb tanulo is csak 2-re akkor ott tényleg baj lehet.


én matekból mindig 5-s voltam. jött egy új tanár és csak 4-t kaptam, nehéz volt minden, nem nagyon értettem. majd jött egy téma ami extra nehéz volt. én írtam meg egyedül 2-re, mindenki 1-t kapott. ott is volt ismétlés én elmentem külön tanárhoz és 4-re megírtam, de a tanár nem tudott magyarázni.

2011. máj. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Vérszomjas pandamaci válasza:

Ha csak pár tanulónak sikerült volna rosszul, az az ő személyes kudarcuk.

De ha egy osztály 90%-a kap egyest, ott a tanárral van probléma. Hol vannak ilyenkor a szülők, akik számonkérik, hogy vajon hogy lehet az, hogy nem képes megtanítani az anyagot???

2011. máj. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Matekból volt ez.

És első válaszolónak mondom, hogy nem mondom azt, hogy nem azt kérdezte amit meg próbált tanítani, de tényleg furcsa hogy az osztályból 2 ember tudott 1.nél jobbat írni. Ennyire azért nem vagyunk lusták, hogy ne tudnánk megtaulni.

Most negyedszerre is meg akarja újra íratni, megteheti ezt????

Ha valamit nem értünk nem magyaráza el újra, mert sietni kell az anyaggal, most az ilyen normális tanár???

És mielött még jönnének a vádak, nem fényezem magam, mert tudom, hogy lusta vagyok tanulni, de azért a kettest mindenből megszereztem, azért arra hajtottam mindig is.

2011. máj. 23. 17:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak fenyeget. Nálunk is volt ilyen. Végül senki nem bukott meg...
2011. máj. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért ne tehetné meg?

Mondhatta volna az elsőnél, hogy akinek egyes bukik (ráadásul nem kell 1,75 alatt lenned, mivel a tanár dönti el, hogy kinek mire milyen jegyet ad. Ez van. Szokj hozzá.)

Lehet, hogy a tanárral van a gond, és számon kérhetnék és az ő kudarca is, de a jegyet ő adja, a kollégák meg (mondjuk inkább az igazgató) felül bírálhatja....

Nem mondom, hogy meg is teszi, de megteheti.

Amúgy meg hányadikos vagy, mert az is számít, azért a matek se egy rémség, bár tudom, sokan annak gondolják....

2011. jún. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!