Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van egy iskolaigazgató, aki a...

Van egy iskolaigazgató, aki a 8. -os lányokat molesztálja, már erőszak is történt. A lányok nem beszélnek. Félnek a következményektől, páran pedig büszkék a dologra. Csak a kisebbek mesélgetnek néha egymásközt. Mit lehet tenni, ha nincs bizonyíték?

Figyelt kérdés
Az iskola jelenlegi helyettesnőjének is volt már kiskoru megrontásáért felelősségrevonása. Kapott az igazgatótól egy ejnyebejnyét. Néhány szülőtől még azt is hallottam, hogy biztatja a gyereket a kacérkodásra a jobb jegyek reményében! Hogy lehet ezt megállítani?
2011. máj. 18. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rendorseg. Nyomozzanak ok.
2011. máj. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, rendőrség. Nekem sem lenne más ötletem. Egyébként meg a gyerekemet elvinném abból az iskolából
2011. máj. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak a szülők összefogásában látom a helyzet megoldását. Kollektív kell elmenni a rendőrségre. És azonnal kivenném a gyerekemet ebből a suliból!
2011. máj. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szóljatok a szüleiteknek és ők majd szólnak az illetékeseknek!
2011. máj. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
kamu
2011. máj. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kamu, a gyerekek nem bezsélnek, a rendőrség pedig nem foglalkozik vele, amíg nincs bizonyíték, vagy sértett, aki feljelentést tesz.
2011. máj. 19. 12:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha rendorseg nem foglalkozik vele, akkor menj a gyerekvedelmesekhez vagy oktato miniszteriumba. Ha ez mind igaz, olyan nincs, hogy ne nyomozzanak.
2011. máj. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
milyen szülő az, aki ilyenért nem megy be szétütni az igazgató arcát???
2011. máj. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

én írtam, hogy kamu

nekem elég furcsa, néhány szülő ezt nyilván tudja, és nincs az a szülő, aki ne védené meg a gyerekét bármi áron

2011. máj. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!