Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek önvédelemnek...

Szerintetek önvédelemnek számít-e a (liberális) zs*dók elleni erőszak? Nem a jelenlegi törvényekre vagyok kíváncsi, hanem a véleményetekre.

Figyelt kérdés

Ez a kérdés egy reagálás Rejehw kérdésére, csak fordítottan.

"rejehw kérdése:


Szerintetek önvédelemnek számít-e a (neo) nácik elleni erőszak?

Nem a jelenlegi törvényekre vagyok kíváncsi, hanem a véleményetekre."

Véleményem szerint nem számít önvédelemnek az erőszak, akkormilyen nézeteket valljon is az illető és akármilyen legyen is a származása. Az ideológiája alapján aki mást börtönbe zárna, annak pedig börtönben a helye, mert az ilyen alakok a demokrácia legnagyobb ellenségei. A következő lépés a gondolat-rendőrség és a totális diktatúra.

Érzelmeimre hagyatkozva Rejehw-nak börtönben volna a helye, legalábbis a saját logikája szerint. Józan eszemre hagyatkozva viszont nem. Szegény hülye, hadd égesse magát.


2011. szept. 5. 17:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%

Nem számít annak, itt egyedül és mindenek felett a nácik tehetnek mindenről!


Ezt bebuktad! :)

2011. szept. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%

Nem legális, a neonácik ellen sem, csak azért mert ilyen olyan a világnézetük.


Azonban ha megtámad egy liberális bipsi, vagy egy neonáci kopasz, akkor önvédelem lehet!

2011. szept. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
60%

Nem tudom feltűnt-e, én sehol se mondtam, hogy szerintem az volna.


Viszont akkor:

Én most elkézeltem, ahogy Ebcsont áll a pincéjükben egy asztal mellett, ahova egy liberális zsidó fiatal van kikötözve erős bőrszíjakkal és Ebcsont késsel vagdalja őt, miközben a családja a pincefeljáróban állva kérleli őt, hogy hagyja abba, mert ez őrület, amit csinál, de Ebcsont folytatja és elvetemült kacagással ezt ordítja nekik kétségbeesetten:


"De nem veszitek észre, hogy csak titeket akarlak tőle megvédeni?! Hát nem tudjátok? Fel akarja vásárolni az országot!!! Nem olvastátok kuruc infón, hogy ki akarnak minket irtani?!"


:)

2011. szept. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Az önvédelem minden esetben jogos, ha az életedre törnek, vagy közvetlenül veszélyeztetik azt. Ez a kérdés tehát értelmetlen. Mindenki tudja rá a választ..
2011. szept. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Rejehw. Kár az erőlködésért. Én nem vagyok az ellentéted. A saját hülyességeddel hadakozol, én ezt tőled szedtem. :D
2011. szept. 5. 17:27
 6/19 anonim ***** válasza:
nem minden zsidó ember liberális, és nem minden liberális zsidó vallású.. ha még is van vmi féle összeesküvéses titkos sionista szövetség akkor se hiszem h a zsidók többsége benne van! Mert vannak bizonyos emberi vonáselméletek melyek felül kerekedhetnek a zsarnoki szövetségek megvalósításán!
2011. szept. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Azért csillagoztam ki, mert ez egy olyan szó, amire az automoderálás azonnal ugrik. Ha kiírom, Rejehw kérdése még javában kint díszeleg, mikor az enyémet már réges rég törölték. Ígyis törölve lesz mindkét kérdés, és ez így is helyes. Rejehw-é azért, mert kérdése provokáló, és elmebeteg. Az enyém meg azért, mert szintén provokáló, még akkoris, ha csak reagálás volt a részemről.
2011. szept. 5. 17:45
 8/19 A kérdező kommentje:

Én nem állítottam, hogy minden zsidó liberális, és azt sem, hogy minden liberális zsidó.


De azt nem tagadom, hogy a liberális zsidókat nem nagyon csipázom. Annyit az országomnak, mint ők, nem ártott még senki! A történelmünk folyamán az egyszerű emberek minden elnyomónk természetével tisztában volt. Pontosan tudták kik a tatárok, kik a törökök, Habsburgok, oroszok stb. A liberális zsidókkal az a legnagyobb baj, hogy nagyon sunyin nyírják ki a nemzeteket, így a magyarokat is. A legtöbb ember ha látja is, hogy baj van, baromira nem érti, hogy miért nem tesz egyik kormány sem semmit a cigánybűnözés, a felvásárlások stb. dolgok ellen. De legtöbb esetben fel sem fogja, hogy mekkora gond van.


Országunkban nem a zsidókkal van a probléma. Kizárólag a magyar ellenes szélső-liberális zsidósággal, de velük nagyon. Ők faji alapon mindenkit gyűlölnek, aki nem zsidó, magyarul zsidó-nácik. Gazdaságilag megnyomorítják a nemzeteket, (nézzétek meg a bankok mit művelnek a hitelesekkel), és minden védekezp mechanizmust megbénítanak, amivel az adott nép védhetné magát. Aki védekezik és felszólal, azt megbélyegzik, lejáratják. Övék a pénz a gazdaság a média és a politika. Nem is tudom, hogy mi nem-zsidók miben reménykedünk! :(

2011. szept. 5. 17:54
 9/19 anonim ***** válasza:
94%

Nos én sem az egymás lehülyézésébe, sem pedig ebbe az itt folyó kollektív zsidózásba - nácizásba nem akarok beszállni - ezt mindenki intézze saját intelligenciájának megfelelő módon.


De azt vallom, hogy bárki ELLENI erőszak nem lehet önvédelem. Az önvédelem szerintem éppen attól önvédelem, hogy nem a másik fél ELLEN irányul, hanem ÖNMAGAM MEGVÉDÉSÉRE. Éppen ezért tökéletesen mindegy, hogy a támadó zsidó, náci, cigány, eszkimó, vagy akár bantu néger - KIZÁRÓLAG az számít, hogy megtámadott, vagy nem. Ha igen, akkor jogos az önvédelem (a támadás mértékéig), ha nem, akkor viszont már nem önvédelem.


Pedro

2011. szept. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"Én most elkézeltem, ahogy Ebcsont áll a pincéjükben egy asztal mellett, ahova egy liberális zsidó fiatal van kikötözve erős bőrszíjakkal és Ebcsont késsel vagdalja őt,"


Ez így teljesen jogszerű.

2011. szept. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!