Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tartásdíj: Ha a lány azt...

Tartásdíj: Ha a lány azt mondja, h védekezik szex közben,1 év múlva mégis megjelenik egy babával, akkor is köteles a férfi tartásdíjat fizetni?

Figyelt kérdés
Ki felelős a fogamzásgátlásért, következményekért ? Mi van, ha hazudik az egyik fél ? Be lehet ezt bizonyítani ?
2011. jún. 10. 10:39
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
0%

Sztem meg te vagy az egoistÁBB! Ugyanis mindig csak arról van szó hogy "egy nőnek"...


..és a férfivel mi van? hogy annak mi a fontos az smafu? Látod itt van a probléma...nincs egyenjogúság hanem nőuralom van.

Gondolom te azt is természetesnek veszed, hogy a párod mindenben hozzád alkalmazkodjon, a kegyeidet keresse, ugyanakkor legyen figyelmes viszont neked sosem jut eszedbe, hogy vajon őneki mi lenne a jó!

2011. jún. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
59%

Hát ha már itt tartunk, kettőnk közül ő szeretne jobban gyereket, odáig lenne, ha bejelenteném, hogy "becsúszott".Én intem elővigyázatosságra, hogy nem vagyunk még egy éve együtt.

A már megint csak a nőknél tartva.....nem két szereplős a dolog, hanem három...ez a lényeg...a nő áll az orvos előtt, és kéri, hogy ölje meg a gyermekét.Nem te.

Három emberről van szó.Az egyik egy kisbaba, aki nem tehet arról, hogy te vagy a biológiai apja.

2011. jún. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
85%

"Hát ő is hibás volt. Minek kellett szexelni ha nem akart gyereket? Vállalja a kockázatot."


A pasi is vállalhatja, nem?

Dugás koton nélkül=lehet hogy gyerektartást kell fizetnem 18 évig.



"Na nehogy már túldramatizáljuk a dolgot. Manapság a nők lassan annyira elkényelmesednek, hogy szülni is képtelenek lesznek nem csak házimunkát végezni???"


Akkor beszüljünk arról, hogy manapság hány férfi tudja EGYEDÜL eltartani a családot. Ja, hogy már arra is képtelenek? Mert kell a nő munkája? Akkor ne tessék kérem panaszkodni, hogy a napi munka után a nő fáradt hogy megfogja a mosogatószivacsot.

2011. jún. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
13%

"Az egyik egy kisbaba, aki nem tehet arról, hogy te vagy a biológiai apja."


Persze ilyenkor kerül elő az "ártatlan kisgyerek" kártya. Kenjünk a gyerekre mindent. Ez jó alibi a tartásdíjnál is nem??

Az meg már mellékes, hogy sok olyan esetről hallottam, amikor a nő is ebből él meg a pótlékokból, és nem is dolgozik mellette. Tehát a gyerek csak alibi az élősködésre.


Ráadásul amikor az anya akar abortuszt, akkor nem "ártatlan gyerek" hanem a "nő teste" amivel azt csinál amit akar.

Logikus érvelés.

2011. jún. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
0%

"Akkor beszüljünk arról, hogy manapság hány férfi tudja EGYEDÜL eltartani a családot. Ja, hogy már arra is képtelenek? Mert kell a nő munkája?"


Na látod, itt van a kutya elásva. Ez az egész tartásosdi csak a PÉNZRŐL szól. Hogyan tegyük rá a kezünket viszonylag egyszerűen a pasi pénzére??


Hát pl így, hogy vegyük rá a gumi nélküli szexre megfelelő időben.

2011. jún. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
85%

"Na látod, itt van a kutya elásva. Ez az egész tartásosdi csak a PÉNZRŐL szól. Hogyan tegyük rá a kezünket viszonylag egyszerűen a pasi pénzére?? "


Nos, mivel nem én vagyok az egyetlen, aki a házasságba egy berendezett lakást és az átlagnál magasabb fizetést vittem (míg a férjem minimálbért és két bőröndöt), ezért nem mondanám, hogy a gonosz pénzéhes nők csak kizsigerelni akarják az ártatlan férfiakat.

2011. jún. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
84%

Azt megnézném, hogyha ott lenne mellettetek egy kisgyerek, akkor mit kezdenétek azzal a kánaáni pénzzel, ami a másik fizetésének 20%-át jelenteni, húúúúú, hát ez maga a meggazdagodás.Kiváló!Márcsak azért is, mert a kisgyerekek nem esznek,nem isznak, nem kell nekik semmi, ha meg már nagyobb kb. 10 éves el lehet küldeni dolgozni.Had termeljen.Hogy én erre eddig nem gondoltam!!!Remek.Ezek a lányok!felcsináltatják magukat havi kb. 20,000-ért.Hát ez a hülyének is megéri.Nem beszélve arról, hogy a legtöbb férfi ilyenkor minimál bérre kéri magát, a többi inkább zsbbe menjen.Amiről nem tudnak, abból nem kell adni.

Ez az évszázad üzlete!

Azért örülök, hogy a férfiak nagyobb része nem ilyen, hanem lojális a gyerekéhez, akit őt nemzet, aki az ő vére.Ti nagyon magányos emberek lehettek.Sajnálom.

A "szegény kisgyerek" kártyáról meg annyit, hogy igen, ez a történet lényege.van egy szegény kisgyerek, akiről te a fogantatása után rögtön elvárod, hogy ne legyen.Ezek szerint a gyerekekt szegregálnunk kéne jogosan született és nem joggal született gyerekekre.A nem jogosak csoportja, ahol a nő nem volt elég "korrekt", ahhoz, hogy úgy döntsön, hogy nem öli meg, mielőtt még megszületne.Majd vigyázz, hogy a te gyereked ilyenekkel ne barátkozzon!


Figyelj, de komolyan.Szerinted annyak a gyereknek nem elég nagy büntetés, hogy az apja hallani se akar róla, a fizetése 20%-ról meg úgy gondolkozik, hogy azt tőle ellopják?Egy ellenségként éli meg a gyerekét?


Biztos, hogy nem egyszerű ez senkinek.Az apának se, nem vitatom el, hogy mellbe vágja a hír.De, azt hogy ilyenkor az a "korrekt", hogy igenis meg KELL szüntetni a "problémát" és aki ezt nem teszi, az inkorrekt...hát ez egy rémálom amit mondasz.

2011. jún. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
79%

"Ez az évszázad üzlete! "


Én is ezen röhögtem, úgy beszélnek a pasik a gyerektartásról, mintha anyuka abból járatná a gyereket márkás cuccokban angolra, zongorára meg lovaglásra, sőt gonosz pénzéhes anyu a maradék pénzt meg elkölti kozmetikusra, olaszországi nyaralásra meg nercbundára.

Szegény kizsákmányolt férj meg csak fizet és dolgozik, majd bánatában alkoholista lesz és a híd alá kerül hajléktalanként.

2011. jún. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
13%

"Nem beszélve arról, hogy a legtöbb férfi ilyenkor minimál bérre kéri magát, a többi inkább zsbbe menjen"


Persze csak nem minden férfi ilyen "ügyes" hanem vannak balf@szok akik igen is beszopnak és hajléktalanok lesznek a végén mert mondjuk tényleg minimálbéren él és abból is elvonják igy utcára kerül...feltéve hogy már eleve nem került oda a válásnál ugyanis a közösen használt lakás is a nőcéjé lesz.


"A "szegény kisgyerek" kártyáról meg annyit, hogy igen, ez a történet lényege.van egy szegény kisgyerek, akiről te a fogantatása után rögtön elvárod, hogy ne legyen."


Persze de ha a nő várja el hogy ne legyen, akkor nem kell sajnálni mert ez a nő döntési jogköre igaz?


"Ezek szerint a gyerekekt szegregálnunk kéne jogosan született és nem joggal született gyerekekre."


A nemkívánatos gyerekek igen is jobb ha meg se születnek. Hiába ilyen nagy divat manapság ez az egyszülős családmodell, meg a tartásdíjaztatás bíróságra járkálás, ki van mutatva hogy az egyszülős családban felnövők gyakran lesznek lelki problémásak felnőtt korukban. Igen is szükség van mindkét szülőre, nem csak a nő a fontos!


Sokszor lehet hogy pont ezek a lánygyerekek lesznek ilyen defektesek hogy a kérdésben felvázolt módon akarnak "családot".


"De, azt hogy ilyenkor az a "korrekt", hogy igenis meg KELL szüntetni a "problémát" és aki ezt nem teszi, az inkorrekt...hát ez egy rémálom amit mondasz."


Húha! Megintcsak: Ha a nő akarja az abortuszt, akkor nem rémálom igaz?

2011. jún. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
95%

Megint eljutottunk oda, hogy a nők a hibásak.

Mert fogy a magyar, nem szülnek a nők (fel se merül, hogy kinek és milyen helyzetben kéne szülni), mert önző karrieristák.

Aki felcsináltatja magát, az számító ribanc.

Aki dolgozik, az karrierista, büdös neki a házimunka és különben is mocskos feminista.

Ha otthon marad gyereket nevelni, akkor lusta élősködő tehén akinek büdös a munka.

2011. jún. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!