Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi lehet a legsúlyosabb büntetés?

JLlompi kérdése:

Mi lehet a legsúlyosabb büntetés?

Figyelt kérdés
megvertem egy gyereket konktrétan 2x megütöttem az anyjáék valószínűleg feljelentettek (6 nap múlva leszek 14) ilyen esetbe kivizsgálják az esetet egyátalán honnan tudom meg hogy feljelentettek-e ??Ha feljelentettek mi lehet a legsújosabb büntetés ?? (az "anyád nem tanított meg" és lehurrogó kommentelők kíméljenek)
2011. jún. 16. 22:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Rátokgyújtják a házat.
2011. jún. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Pedig jó lenne tudni miért tetted, anélkül nem lehet igazán megválaszolni, mit is érdemelnél. Jó lenne ha a 14 év alattiakat is el lehetne ítélni, manapság egyre több az agresszív közöttük, mert az anyja nem tanítja meg semmire, hanem az utca neveli.
2011. jún. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Mivel még 14 év alatti vagy nem büntethetnek. A gyermekkor kizárja a büntethetőséget. Így a legsúlyosabb büntetés: ejnye-bejnye.
2011. jún. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
1. válaszoló jó befenyítettük a gyerek szóval tudhassa kivel jáccik 2.ne szidd az anyámat mer én se szidom a tiedet megérdemelte hidd el lógott 1500 Ft-val 3.válaszoló kösz ezt a hat napot jobban kihasználom hogy garázdálkodjak :D
2011. jún. 16. 23:22
 5/16 anonim ***** válasza:
"legsúlyosabb büntetés: ejnye-bejnye." Ezt mondom, ez a legnagyobb baj. Amerikában most ítéltek börtönre először egy 14 év alattit. Jó lenne ha folytatódna ez a trend. Én is adtam már pénzt kölcsön, igaz az tíz millió volt, de egy szimpla fenyegetés erőszak nélkül is elég volt hogy visszaadja kis késéssel. 1500 forintért verekedni? Nem lehetnek valami gazdag szüleid. Azért nehogy az utca elvigyen magával, mert rövidesen ülhetsz is.
2011. jún. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
utolsó nem a pénz a fontos hanem az hogy miután elfelejtett fizetni még be is szólt nekem és mert nem rohanok anyámhoz két percenként pénzér az azt jelenti hogy szegények vagyunk ??
2011. jún. 16. 23:47
 7/16 anonim ***** válasza:
42%

szemét bűnözőpalánta, remélem mész a börtönbe, hogy már 14 évesen önbíráskodó haszontalan bűnöző vagy akkor kire lehet számítani később,

befenyítettük a gyereket stb

remélem ez fake


mert ha nem akkor véged van magyarország

jön a halál léhűtő szemét mocskos bűnöző semmivel nem törődő generáció

meneküljünk

2011. jún. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

remélem én is, hogy bevezetik a svájci modellt ahol már 2 évesen büntethető valaki

ezt úgy hívják, hogy önbíráskodás és testi sértés, meg fenyegetés is ( ami azért a legdurvább), becsületsértés

most még semmit nem kapsz, de ha elmúltál tizennégy akkor ilyenért pénzbüntetés, egy év felfüggesztett, de visszaesőként 3 év


egyébként 100 százalék, hogy aki 1500 ft lógott meg te is cigók vagytok

2011. jún. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

nem fake -.- de ez van haverjaim ilyenek én is ilyen vagyok

szüleim akik jóútra akarnak téríteni de ez van szokd meg vagy szökj meg

2011. jún. 16. 23:56
 10/16 anonim ***** válasza:
egyrészt nem vagy okos, hiába fitogtatod a szókincsedet. Másrészt nem úgy van, hogy a bírósági ügy kezdeténél nézik meg hány éves vagy? Lehet, hogy rosszul tudom, de remélem így van, akkor 1-2 héttel minimum 14 felett leszel.
2011. jún. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!