Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Közös képviselő probléma....

Közös képviselő probléma. Kihez fordulhatnék?

Figyelt kérdés

Már a harmadik albérlőnket üldözi el a közös képviselő.Olyan "problémákkal" hívogatott,hogy hangosan mentek le-fel a lépcsőn,magassarkú cipőbe ne mászkáljon az albérlő,mert eltöri kezét lábát.A legutolsónak azt mondta,ha még egyszer este 9 után megy le a lépcsőn levágja baltával a lábát,elvágja a torkát és kidobja a lakásból.Van,hogy elzárja a vizet az egész házban,ha valaki este 7 után mer zuhanyozni.Megvan győződve róla,hogy minden zajért az albérlőnk a felelős.(akkor is ha nincs a lakásban)Jelzem egy 30-as egyedülálló nő az elbérlőnk aki most fél és kiköltözik.

Én,a főbérlő pedig hiába beszéltem személyesen a közös képviselővel egyszerűen rámvágja az ajtót és letagad mindent.


Komolyan mondom,nevetséges ez az egész,de sajnos nagyon bosszantó,hogy nem tudom kihez fordulhatnék ilyen esetben.Segítsetek!


2011. jún. 19. 12:28
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
a többi lakónak nincs ilyen problémája a közös képviselővel? mert akkor esetleg össze lehetne fogni és egyszerűen lecserélni. meg kell szavaztatni. esetleg írj egy levelet a többi lakónak, kérdezd meg tőlük, hogy nekik nincs e ilyen tapasztalatuk. sok sikert!
2011. jún. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!