Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Erre nincs valami szabály?...

Erre nincs valami szabály? Nem minősül pánikkeltésnek?

Figyelt kérdés

[link]


Már van egy csomó ilyen kérdés,de ha valaki nem ismerné a sztorit,a weboldal egy bizonyos ideig teljesen valósághű.Később rá lehet ugyan jönni,hogy csak egy reklámfogás(nem lehet máshová jutni a weboldalon,fura a videó,és egy szinten a szövegből is kiderül,hogy reklám fogás),DE erre nincs valami szabály?Utána néztem,GYIK-en elolvastam az ezzel kapcsolatos kérdéseket,válaszokat.A legtöbb ember elsőnek elhiszi(sőt valaki nem akarja elhinni,hogy ez csak egy reklám,mert olyan valósághű),és talán igaz is lehetne a dolog.Nincs erre valami szabály pánikkeltés miatt vagy hasonló?


15/L


2011. jún. 23. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Eléggé naiv ember lehet, aki egy pillanatra is elhiszi, most vagy nagyon tudatlan az illető, vagy fiatal. Így nem nagyon céloz meg nagy réteget.
2011. jún. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor igen sok ilyen ember van,mert első pillantásra szinte mindenki bevette.
2011. jún. 23. 18:36
 3/10 anonim ***** válasza:

Sok ember jön a bikacápával, de mint olvasható:


"A Dél-Afrikában lévő Zambézi folyóban is gyakran látták, innen kapta az egyik nevét. A föld legbővizűbb folyójában, a Brazíliában található Amazonasban több mint 4000 km-re az óceántól is fogtak már ki bikacápát."


Dél-Afrika környékén él.


Innentől aki bikacápázik, vagy hisz egy facebookon terjedő hülyeségnek, az retardált.

2011. jún. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor ez most normális,hogy az embereknek utána kell néznie egy reklám valóságtartalmának?
2011. jún. 23. 18:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem kellene, ha az emberek tudnának valamit a bolygóról, amin élnek. Én meg nem írhatom csak úgy ide forrás nélkül, mert inkább hisznek egy reklámnak az interneten.
2011. jún. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már bocs,hogy nem mindenki biológus és nincs tisztában a bikacápák törzsfejlődésével!Éppen ez a problémám a reklámmal!Ha csak egy embernek teszi tönkre az a nyaralását,hogy hezitálnia kell,hogy bemenjen-e a Balatonba,akkor szerintem tenni kellene ez ellen valamit!
2011. jún. 23. 19:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Én amikor a hírdetést megláttam (még a videót se néztem meg) már tudtam, hogy csak kamu. Elég nagy sötétségre vall, hogy vannak akik ezt beveszik.
2011. jún. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, elhiheted nem egy ilyen honlapon szembesülnél vele először,média, újság tele lenne vele, meg nagyobb hírportálok. De akkor is valószínűtlen, te vagy csak ilyen butus, mert fiatal vagy, felnőtt ember nem rontaná el a nyaralását elhiheted.
2011. jún. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nézzétek már meg mennyi embert ingat meg egy kicsit a dolog!


http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__magyarorszag__1913335-..

2011. júl. 6. 22:31
 10/10 anonim ***** válasza:

Húúúú, tényleg, mennyit?

A 18 kommentelő felét. Általában 17 éves kislányokat.

Hát ez tényleg szinte az egész Magyar Társadalom, úristen gyorsan cselekedni kellene, nehogy leálljon az idegenforgalom!!!


Ezek szerint már viccelni sem lehet...

2012. szept. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!