Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kapnék még erkölcsi bizonyítvá...

Kapnék még erkölcsi bizonyítványt? Folyt. Lent!

Figyelt kérdés
Még jó múltkor,több éve találtam egy telefont,s eladtam.Lebuktunk.Kihallgattak tanúként,majd gyanúsítottként,vettek ujjlenyomatot,csináltak fényképet...majd bűnösnek ítéltek,de csak szabálysértés lett végülis,semmilyen pénzbírságot nem kaptam,mivel első ilyen alkalom volt. A képem meg az ujjlenyomatom megmaradt a rendőrségnek? Erkölcsi bizonyítványt még kapnék?
2011. jún. 29. 01:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Az ujjlenyomatod,fényképed,és a szabálysértésről szóló összes írat ott van a rendőrségi adatbázisban.

De ettől függetlenül kérhetsz erkölcsi bizonyítványt.A szabálysértés csak 5 évig van az erkölcsi rendszerben..Utána tiszta lappal indulhatsz (de a bűnöd a rendőrségen továbbra is kézzel fogható lesz)

2011. jún. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
erkölcsit mindenképpen kapsz, csak legfejebb benne lesz a stiklid...
2011. jún. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!