Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nyolc évvel ezelőtt a lengyelo...

Iri74 kérdése:

Nyolc évvel ezelőtt a lengyelországi bíróság 2év letöltendő évre ítélt könnyű testi sértésért hány év múlva évül el a kiszabott büntetés? A könnyű testi sértést mint ahogy nőknél szokott lenni pár karmolás és ököllel arcba csapást tartalmaz

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 01:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
az a lengyel törvényektől függ, szerintem itt nem sokan jártasak benne :)
2011. jún. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%

miért kell karmolni és arcba csapkodni egymást? miért pont Lengyelországban?

idegbeteg vagy?

2011. jún. 30. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
az első igazoltatásodnál le fognak tartóztatni, ha fent vagy a körözési listán
2011. jún. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ha nem tudsz konkrétumokat akkor mellőzd a buta feltevéseidet' ő jött nekem de a kocka fordult,vagy kisokos szerinted hagynom kellett volna magam?
2011. jún. 30. 19:28
 5/13 anonim ***** válasza:
Persze ártatlan vagy és azért kaptál 2 évet. Jó vicc.
2011. jún. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
told arrébb a biciklit otthon enged meg ezt a primitív megjegyzéseidet látszik a helyt hogy hasznos dologgal foglalkoznál inkább lesed az alkalmat kinek milyen okos, válaszokat dobálj.szemtől szemben is ilyen stílusod van?sok barátod nem lehet
2011. jún. 30. 23:06
 7/13 A kérdező kommentje:
hogy félre értés ne legyen a komment küldéseket :in cannibas veritas-személyének szól
2011. jún. 30. 23:11
 8/13 anonim ***** válasza:
könnyű testisértésért 2 év? ráadásul elmondásod szerint jogos önvédelem az arányosságokon belül? milyen törvények vannak ott? vagy valamit nem mondtál el a sztoriból.
2011. júl. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
DE HIDD EL MINDEN ÚGY VOLT AHOGY LEIRTAM NEM HAZUGSÁG A KENYEREM
2011. júl. 18. 23:49
 10/13 anonim ***** válasza:
akkor szerezz egy jó ügyvédet. szerintem a világon sehol nem ilyen szigorúak a törvények.
2011. júl. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!