Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a munkáltató elhagyja az...

Ha a munkáltató elhagyja az OEP könyvet, és nem is pótolja, lehet e a munkaügyi bírósághoz fordulni, vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Minden más papírt megkaptam, de az OEP könyvet nem!

4 év munkaviszony van benne! Hajlandóságnak semmi jele hogy el akarná küldeni postán! A cég a nevét címét havonta cserélgeti, már el sem tudom érni a főnököt! Vagyonvédelmi cég: mi más lenne! Azon a helyen ahol dolgoztam, a közvetlen felettesem megtalálható! Őt hiába kértem hogy segítsen, semmi eredmény! Mit tehetnék?


2011. júl. 3. 12:15
 1/1 anonim ***** válasza:
64%
Igen, munkaügyi bíróság!És az OEP-nek is jelentsd.Ott ellenőrzik neked, hogy feléjük is bevan-e jelentve mindaz, aminek a könyvben is benne kellene lennie.Lehet, hogy nem voltál bejelentve?Biztos van valami susmus, azért nem adják oda a könyved!Még szerencse,hogy a többi papírod megvan.Azokat ki ne add a kezedből, mert így legalább azzal tudod igazolni a munkaviszonyodat.
2011. júl. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!