Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Törvénytelen kiszedni az...

Törvénytelen kiszedni az újságtárolókból a reklámújságokat? Láttam olyat, aki kiszedi és eladja! Ezért meg lehet büntetni valakit?

Figyelt kérdés
2009. márc. 28. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy törvénytelen lenne. legalább felétek elviszik azt a sok szemetet, amivel eláraszák az embert
2009. márc. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ha kiszedte biztos kell neki, lehet azzal fűt, szerintem nem törvénytelen, hiszen azok ingyen lapok. azt is láttad , hoyg eladja??, ki vesz ilyen lapokat?
2009. márc. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek ingyen lapok, hol és kinek tudta eladni?


1. hsz-nek üzenem: Ha már semmire se kell, akkor mi pl. a kuka aljára rakjuk, ha másra nem, arra jó és nem gyülemlik fel soha, pedig ez egy 4 tömbös 10 emeletes panel, szóval van jócskán :-)

2009. márc. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
8 Ft/kgért veszik át a mélytelepen!
2009. márc. 28. 18:39
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar nálunk úgyis elolvasás nélkül landol a szemétben, vagy kazánban teljesen mindegy, h elviszi-e valaki vagy nem. Egyébként én amúgy is szórólap és reklámújság ellenes vagyok, olyan ez mint a a neten a spamküldés, sőt 1000x rosszabb, mert ez még a környezetet is szennyezi.
2009. márc. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, hogy a MÉH? (így írják helyesen) Az más dolog, az nem számít eladásnak, az ne okozzon neked problémát. Amikor én általános iskolás voltam és újságpapír gyűjtés volt, akkor nem válogatta ki senki, hogy ingyé újságot nem lehet vinni (most is viszik, nem is baj, a lakók a felét se veszik magukhoz, mi is csak azért hozunk el többet, hogy legyen a kuka aljára). Ez nem baj, te, én a legtöbb ilyenbe csak belelapozok, aztán megy a kuka aljára, ha valami meg nagyon hasznosat találok, akkor azt kivágom és megtartom, a többi meg a kuka aljára.
2009. márc. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!