Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Befizettem a 3 ezer forintot,...

Befizettem a 3 ezer forintot, mégis 31 ezer forintjával akarják a törlesztést? BKV ügy.

Figyelt kérdés

186 ezer forint tartozásom van 2006-ig visszamenöleg. Írtam az ügyvéd úrnak egy levelet, hogy nincs semmilyen jövedelmem, nem is volt, gyesen vagyok a babámmal, nem tudom kifizetni. Jött egy válasz email, hogy rendben, 3 ezer forintjával kezdjem az átutalást, az utalások között 30 napnál ne teljen el több. Mivel hónap közepe volt mikor ezt megkaptam, akkor már semmi pénzem nem maradt, mivel kisbabámnak mindig elöre megveszem a dolgokat. Így az elsö részletet csak e hónap elején tudtam átutalni. Erre tegnap kaptam a levelet, hogy akkor 31 ezrével fizessem be, mert nem akarok fizetni. De erröl szó sincs...

Most mit tegyek? Írjak levelet?


2011. júl. 12. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, írj megint egy levelet az ügyvédnek, hogy nem erről volt szó, és nem tudsz 31ezrével fizetni. Addig se kell fizetni amig levelezel.
2011. júl. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
férj, rokonok, provident?
2011. júl. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hujjuj, téged jól félrevezettek a havi 3 ezer forintos törlesztéssel.

csak számold ki a mostani aktuális egyszeres jegybanki kamatokkal még a tartozásod éves kamatát sem tudod kifizetni, nemhogy a bírságot törleszteni!


amúgy a bírság az idő elteltével a mindenkori jegybanki alapkamat kétszeresével halmozódik éves szinten, szóval nem tudom hogyan mászol ki ebből. Munkát kellene vállalnod, vagy kopogtatnak a végrehajtók, gyámügyisek, hamarosan az ajtódon, és visznek mindent.

2011. júl. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Ne félj nem fog semmi gyámügyes kopogtatni, nem is értem miért ijesztget ez az állat. Mi köze a gyámügynek egy BKV-s tartozáshoz? SEMMI. Végrehajtók valóban mehetnek, de az se egyik napról a másikra fog történni hanem évekig tartó pereskedés és levelezés után. És még ha mennek is végrehajtók, szépen átiratod minden tulajdonodat valaki másnak a nevére, és máris nem tudnak elvinni semmit.
2011. júl. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
És arra nem gondolt még a kedves bkv, hogyha nem lenne ilyen nagyon drága bérlet akkor többen megvennék? Én nem tudom megvenni a havi 10 ezer ft-os bérletet. Pedig nincs gyerekem, és a párom is dolgozik. Hát még egy olyan Anya akinek pici gyereke van. Csak egy kicsit kéne gondolkodniuk a szegényebbek fejével.
2011. júl. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!