Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi történik olyankor, ha van...

Mi történik olyankor, ha van hitelem lakást vásároltam és jelzáloghitellel, de a jelzáloghitel anyám lakásán van, de már nem tudom fizetni a havi törlesztést?

Figyelt kérdés
Gondolom anyám lakásán van a jelzálog ezért a bank elveszi a házat anyámtól?! Szeretnék pontos tájékoztatást kérni, ha ilyen helyzet van akkor mi történik? Köszönöm a segítséget!
2011. aug. 21. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Pontos tájékoztatást a bankodtól kérj, de alapvetően igen, elveszik a lakását.
2011. aug. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és az enyém megmarad?
2011. aug. 21. 22:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha anyukád házának az értéke fedezi a hitelt, akkor a tiéd megmarad, ha nem, akkor szívás van...
2011. aug. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha pótfedezetként önerő helyett lett anyukád lakása is megterhelve, akkor mind a kettőt viszi a bank. A bankodtól kérj felvilágosítást ez ügyben.
2011. aug. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak az anyukád lakása van megterhelve hanem mindkettő, de ha előkeresed a közjegyzői okiratot van egy rész ahol a fedezetek fel vannak sorolva, ha ott mind a két ingatlan fel van tüntetve akkor mind a kettőt árverezik hiszen mind a kettő kellett ahhoz hogy hitelt kaphass, sőt gondolom CHF a hiteled lehet hogy kevés is, akor a fennmaradó részt a fizudból vonják majd szépen amíg tart a tartozás.
2011. aug. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!